منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 24 ارديبهشت 1401     |     کد : 7115

رفع پاره ای از نواقصات عمرانی پارک موزه دفاع مقدس تا شهریورماه

در جلسه شهردار تبریز و معاونین و مدیران شهرداری و مدیرکل بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، به رفع نواقصات و انجام پاره ای از عملیات عمرانی پارک موزه دفاع مقدس تاکید شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، در جلسه ای با حضور یعقوب هوشیار شهردار تبریز، موسی علی پور شهردار منطقه 2 و جمعی از معاونین و مدیران شهرداری و حضور امیر دریادار رضا عباسی مدیرکل بنیاد حفظ  آثار و ارزش های دفاع قدس استان، بر تسریع پاره ای از فعالیت های عمرانی و رفع نواقص پارک موزه دفاع مقدس تا شهریورماه تاکید شد.
در این جلسه شهردار تبریز بر تمرکز پاره ای از مشکلات عمرانی و رفع آنان اشاره کرده و خواستار حل مشکلات پارک موزه دفاع مقدس در اسرع وقت شد.
وی همچنین از قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) خواست در کمترین زمان ممکن مشکلات را رفع و این پروژه را برای شهریور ماه آماده بهره برداری نماید.
هوشیار همچنین یادآور شد: با امضای تفاهم‌نامه‌، قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا (ص) می‌تواند در روزهای آینده عملیات عمرانی این پارک را آغاز کند.
شهردار تبریز به تداوم جلسات هر دو هفته یکبار جهت هماهنگی تکمیل پارک موزه دفاع مقدس و ارائه گزارش آخرین وضعیت پروژه تاکید نموده و این پارک موزه را یکی از پروژه‌های ارزشمند و دارای ظرفیت‌های ویژه دانست که پس از بهره‌برداری کامل، می‌تواند مورد استفاده شهروندان قرار گرفته و در جذب گردشگر بسیار موثر واقع شود.


PDF چاپ چاپ