منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 20 ارديبهشت 1401     |     کد : 7104

با حضور معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری:

شهردار جدید منطقه 2 تبریز منصوب شد

با حضور معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری، شهردار جدید منطقه 2 تبریز معرفی و منصوب شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، در جلسه ای با حضور دکتر مهدی یوسفی معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تبریز و معاونین و مدیران این منطقه، شهردار جدید منطقه 2 معرفی شد.
 در این جلسه یوسفی ضمن قدردانی از مجموعه همکاران شهرداری منطقه 2 تبریز، این منطقه را به عنوان منطقه ای حساس و مهم توصیف کرده و تغییرات مدیریتی را برای بالا بردن بهره وری و استفاده از خلاقیت ها و نوآوری های جدید، امری ضروری دانست.
وی از همه معاونین و مدیران منطقه 2 و مجموعه کارکنان آن خواست با همراهی شهردار جدید منطقه برای رسیدن به اهداف سازمان به ویژه برای تمرکز درآمد خزانه شهرداری، همچون گذشته تلاش نمایند.
در ادامه این جلسه، معاون هماهنگی امور مناطق شهرداری تبریز ضمن قدردانی از خدمات داود طالب نژاد شهردار سابق منطقه 2 که به افتخار بازنشستگی نائل آمده است؛ با تشکر از حسین عالی باف معاون مالی و اقتصادی این منطقه که در طول چندماه گذشته در کسوت جانشین شهردار منطقه مدیریت این شهرداری را به عهده داشت، دکتر موسی علی پور را به عنوان شهردار جدید منطقه 2 تبریز معرفی کرد.
در این جلسه حسین عالی باف معاون مالی و اقتصادی منطقه 2 با قدردانی از دکتر هوشیار شهردار تبریز به جهت اعتماد ایشان و تفویض اختیار مدیریت منطقه، از دکتر علی پور بعنوان مدیری دارای سوابق درخشان مدیریتی در حوزه مدیریت شهری یاد کرد و از همکاری همه مجموعه کارکنان که موجب افتخار و باعث سربلندی منطقه شده اند، قدردانی نمود. 
شهردار جدید هم مدیریت منطقه 2 را بسیار مهم توصیف کرد و اظهار امیدواری نمود با همکاری تمامی مجموعه شهرداری، برای رسیدن به اهداف کلان شهری تلاش شود.


PDF چاپ چاپ