منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 20 ارديبهشت 1401     |     کد : 7102

پاکسازی اساسی کوی شمس آباد توسط شهرداری منطقه 2 تبریز

معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه 2 تبریز گفت: در راستای تداوم "طرح ضربتی نگهداشت شهری" پاکسازی اساسی کوی شمس آباد، به اجرا درآمده است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، ارسلان رحیمی معاون خدمات شهری و اجرائی منطقه با اعلام این خبر گفت: طرح خدمات رسانی به شهروندان سطح حوزه این منطقه، توسط 3 اکیپ مجهز نواحی سه گانه با انجام پاکسازی اساسی معابر و محلات کوی شمس آباد اجرائی شده و همچنان در تمامی مسیرهای اصلی و فرعی این کوی، ادامه دارد.
رحیمی در توضیح فعالیت های در حال انجام این طرح افزود: طبق آیتم های پیش بینی شده، رفت و روب اساسی و تنظیف کلی معابر، شستشو و لایروبی آبروها، لکه گیری و تعویض جداول فرسوده، مرمت آبروها و راه اندازی آبنماها، رفع سدمعبر مغازه و خودرویی و... از جمله فعالیت های "طرح ضربتی نگهداشت شهری" به شمار می آید که در قالب "تبریز شهر همیشه تمیز" عملیاتی شده است.
بنابه گفته معاون خدمات شهری و اجرائی منطقه 2: شستشو و رنگ آمیزی جداول، نرده ها و تابلوهای ترافیکی، بررسی وضعیت روشنائی معابر، زیرگذرها و روگذرها، حذف تابلوهای زائد و رفع موانع فیزیکی و... از جمله سایر فعالیت های طرح ضربتی نگهداشت شهری محسوب می شود که در تمامی محلات سطح حوزه این منطقه، اجرائی شده است.


PDF چاپ چاپ