منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 20 ارديبهشت 1401     |     کد : 7101

بررسی تخصصی نقاط ایمنی و طراحی شهری توسط کارگروه شهرداری منطقه 2 تبریز

اعضای کارگروه جامعه ایمن و مروج سلامت شهرداری تبریز و منطقه 2، نقاط ایمنی و چگونگی طراحی شهری سطح حوزه این منطقه را بررسی کردند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، در تداوم بررسی تخصصی جهت دستیابی به شاخص های جامعه ایمن و مروج سلامت، از سوی مدیریت بحران شهرداری منطقه 2 ضمن دعوت از کارشناسان مدیریت بحران شهرداری تبریز، با حضور جمعی مدیران و کارشناسان این منطقه در قالب کارگروه جامعه ایمن و مروج سلامت، حدفاصل مسیر آبرسان تا پل اتحادملی  مورد بازدید این کارگروه قرار گرفت.
طبق گفته فراز بامداد، در روند این بازدید نقاط ایمنی و ترافیکی، طراحی شهری، رفع پاره ای از مشکلات پارک های واقع در مسیر و رفع موانع ترددی شهروندان در راستای تسهیل عبور و مرور، مورد بررسی و اعلام نظر کارشناسان قرار گرفت.
مدیر بحران شهرداری منطقه 2 در توضیحات خود افزود: در این بازدید چگونگی طراحی فضاهای سبز شهری، رفع خطر تردد شهروندان از مسیر سواره رو و پیاده رو، بهسازی هرچه بیشتر رمپ های پیاده راه ها از لحاظ تردد آسان افراد کم توان و... مورد بررسی کارشناسان قرار گرفت.
گفتنی است: در سایه تلاش کارکنان شهرداری منطقه 2 تبریز و مستعد بودن حوزه این منطقه برای ورود به جامعه ایمن و مروج سلامت، این شهرداری بعنوان پایلوت سایر مناطق تبریز برای ایجاد جامعه ایمن، انتخاب شده است.


PDF چاپ چاپ