منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 25 دي 1400     |     کد : 6745

با انتخاب پیمانکار به انجام می رسد:

عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری و فعالیت های عمرانی حوزه شهرداری منطقه دو با بیش از 150 میلیارد ریال

با انتشار آگهی مناقصه فعالیت های عمرانی شهرداری منطقه دو تبریز و با انتخاب پیمانکار، آسفالت ریزی و لکه گیری معابر سطح حوزه این منطقه آغاز می شود.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه گفت: با انتشار آگهی مناقصه منطقه و انتخاب پیمانکار، با برآورد اولیه 150 میلیارد و 600 میلیون ریال عملیات آسفالت ریزی و لکه گیری معابر سطح حوزه و همچنین انجام چند پروژه عمرانی دیگر آغاز می شود.
شهردار منطقه دو برآورد اولیه برای انجام آسفالت ریزی معابر و لکه گیری مسیرها را 135 میلیاردریال اعلام کرد و افزود: 24 متری گلسرخ شمس آباد، خیابان نصرشمالی و جنوبی شهرک یاغچیان، بلوار بهشت کوی فردوس و خیابان قدوسی در کوی دادگستری و همچنین مقابل مسجد امام خمینی شهرک یاغچیان از جمله مسیرهایی است که با انجام آسفالت ریزی، تسهیل تردد شهروندان فراهم می آید.
خوشنواز همچنین لکه گیری معابر سطح حوزه شهرداری منطقه دو را از سایر فعالیت های عمرانی این منطقه اعلام کرد و تصریح نمود: کوی گلستان، کوی بنفشه شهرک پرواز، کوی شمس آباد، یاغچیان و باغچه بان هم از فعالیت های لکه گیری حوزه این منطقه محسوب می شود که با انتخاب پیمانکار پروژه، اجرائی می شود.
وی در ادامه توضیحات خود رسیدگی به روشنائی پارک های سطح حوزه منطقه را با برآورد اولیه 8 میلیارد و 100 میلیون ریال به منظور ایمن سازی این فضاها دانست و اظهار داشت: با رفع نواقص روشنائی پارک ها و مرمت چراغ ها، شهروندان می توانند با آسودگی خاطر از فضاهای سبز شهری نیز بهره مند شوند.
 به گفته شهردار منطقه دو، نرده گذاری رفوژ وسط بلوار شهید باکری در مقابل مجتمع ستاره و سایر رفوژ های سطح حوزه با برآورد 7 میلیارد و 500 میلیون ریال، از سایر مواردی است که عملیات عمرانی آن به محض مشخص شدن پیمانکار پروژه، آغاز می شود.
 


PDF چاپ چاپ