منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 25 دي 1400     |     کد : 6744

برف روبی و نمک پاشی شهرداری منطقه دو تبریز برای تردد بدون حادثه شهروندان

شهرداری منطقه دو تبریز برای تردد بدون حادثه شهروندان از معابر، از نیمه شب گذشته اقدام به برف روبی و نمک پاشی سطح حوزه منطقه کرده، که این فعالیت همچنان تداوم دارد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، ارسلان رحیمی معاون خدمات شهری و اجرائی منطقه با اعلام این مطلب گفت: نیروهای نواحی سه گانه این معاونت از نیمه شب گذشته، بدون وقفه در حال محلول پاشی و نمک پاشی تمامی معابر اصلی و فرعی سطح حوزه منطقه بوده و برای یخ زدائی و بازگشائی معابر در تلاشند.
وی با اعلام اینکه این فعالیت همچنان ادامه دارد تصریح کرد: در این عملیات تمامی مسیرهای اصلی حوزه منطقه دو همچون دروازه تهران، جاده باسمنج، کمربندی میانی، بلوار 29 بهمن، بلوار دکتر حسابی و... از حیث برف با انجام محلول پاشی و نمک پاشی پاکسازی شده و در تمامی مسیرهای فرعی علاوه بر انجام نمک پاشی، برای تردد بدون حادثه شهروندان و عابرین پیاده برف روبی و یخ زدائی معابر همچنان درحال اجراست.
به گفته رحیمی، نیروهای نواحی سه گانه خدمات شهری منطقه دو همچنین پیاده روهای سطح حوزه و تمامی پل های عابر پیاده منطقه را درحال پاکسازی دارند و فعالیت برای تردد آسان شهروندان، همچنان درحال انجام است.


PDF چاپ چاپ