منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 21 دي 1400     |     کد : 6736

انجام بیش از 95 هزار متر خط کشی ترافیکی، برای تردد آسان شهروندان

شهرداری منطقه دو تبریز برای تردد آسان شهروندان از معابر، عملیات خط کشی ترافیکی در مسیرهای سطح حوزه این منطقه را به طول بیش از 95 هزار متر، به انجام رسانده است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، اصغر آدی بیگ سرپرست معاونت فنی و عمرانی منطقه گفت: توسط اداره حمل و نقل و ترافیک این معاونت به منظور جلوگیری از حوادث رانندگی و افزایش ضریب ایمنی و تردد آسان شهروندان، در طول 9 ماهه اول سال 1400، بطول 95 هزار متر عملیات خط کشی ترافیکی (با استفاده از رنگ سرد) در معابر سطح حوزه به انجام رسیده است.
آدی بیگ افزود: در همین راستا با مدنظر قرار دادن عبور و مرور بدون حادثه شهروندان از معابر و با هدف جلوگیری از ترافیک در راستای روان سازی عبور و مرور شهری، خط کشی ممتد و منقطع در 4 باند تندرو و کندرو جاده 3 کیلومتری ائل گلی از ابتدای این جاده تا اتوبان شهیدکسائی به انجام رسیده است.
وی افزود: همچنین در فعالیتی مشابه در بلوار دکترحسابی مابین ابتدای شهرک زعفرانیه (از سوی راهنمائی) تا اتوبان شهیدکسائی هم عملیات خط کشی ترافیکی، اجرائی گردیده است.
سرپرست معاونت فنی و عمرانی منطقه دو شهرداری، دروازه تهران را بعنوان سومین مسیر اصلی و پرتردد و از ورودهای های مهم شهر تبریز اعلام کرد که در حدفاصل میدان استاد شهریار تا میدان جانبازان، خط کشی محوری شده است.
 


PDF چاپ چاپ