منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 18 دي 1400     |     کد : 6730

سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه دو معرفی شد

با حضور مهندس یعقوب نامی معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و شهردار منطقه دو، سرپرست معاونت فنی و عمرانی این منطقه، معرفی شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، در مراسم تودیع و معارفه معاونت جدید فنی و عمرانی که حسین عالی باف معاون مالی اقتصادی منطقه دو و جمعی از مدیران این شهرداری هم حضور داشتند، باقر خوشنواز شهردار منطقه دو با اشاره به توانمندی ها و تجارب ارزنده علمی و عملی علیرضا نریمانی معاون سابق عمران این منطقه، متانت و پیگیری برای فعالیت های عمرانی را دو ویژگی عمده وی عنوان کرده و گفت: در سایه تلاش و پیگیری های مهندس نریمانی و همکارانشان در معاونت فنی و عمرانی منطقه دو، امسال شاهد به بهره برداری رسیدن، شش پروژه بزرگ عمرانی بودیم.
خوشنواز تغییرات مدیریتی را لازمه تحرک و پویایی بیشتر و بهره مندی از توانمندی ها و خلاقیت های نوین در عرصه فعالیت های عمرانی شهر توصیف کرده و برای مهندس نریمانی در مسئولیت جدید آرزوی موفقیت کرد.
در این جلسه نریمانی هم از حسن اعتماد شهردار منطقه دو و همکاری صمیمانه ایشان و همکاران عمرانی منطقه، قدردانی کرد.
در ادامه این جلسه معارفه، یعقوب نامی سرپرست معاونت فنی و عمرانی شهرداری تبریز در سخنانی با اشاره به سابقه همکاری اش با آقای نریمانی، کار در مجموعه شهرداری منطقه دو را بر خلاف ذهنیت ها و تصورات، بسیار سخت و حساس توصیف کرد و گفت: پروژه های عمرانی تعریف شده برای این منطقه در سال 1401 چه از نظر تنوع، چه از نظر گستردگی بسیار خاص بوده و نیازمند برنامه ریزی های دقیق است و معاون جدید عمرانی باید با جلب مشارکت و همکاری همه مدیران، همکاران و متخصصان، در راستای تحقق و اجرای پروژه ها گام بردارد.
گفتنی است: در پایان این مراسم، از زحمات و تلاش های شش ساله علیرضا نریمانی در سمت معاون سابق فنی و عمرانی منطقه دو تقدیر شده و آقای اصغر آدی بیگ به عنوان سرپرست جدید معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه دو، منصوب شد.
شایان ذکر است: آقای علیرضا نریمانی به عنوان معاون فنی و اجرایی شرکت خانه سازی پیش ساخته آذربایجان منصوب شد و آقای اصغر آدی بیگ هم پیش از این عهده دار مدیرعاملی سازمان ترافیک شهرداری تبریز بود.


PDF چاپ چاپ