منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 11 ارديبهشت 1400     |     کد : 6275

دکتر دبیری:

فعالیت های شهرداری تبریز قابل تقدیر است

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم بهره برداری از پروژه های شهرداری منطقه 2 گفت: فعالیت های شهرداری تبریز در زمینه های حمل و نقل و ترافیک، توسعه فضای سبز و فعالیتهای عمرانی و خدماتی، قابل تقدیر دانست.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، دکتر شهرام دبیری رئیس شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم بهره برداری از مجموعه پروژه های تکمیل طرح تبادل اتحادملی و پل روگذر مهندس اشرف نیا گفت: علیرغم وجود فقط 20 درصد درآمد پایدار در شهرداری، فعالیت های این سازمان در تمامی زمینه های عمرانی و خدماتی، قابل تقدیر است.
وی ضمن اشاره به نهادینه شدن شورای اسلامی شهرها و مشارکت شهروندان برای اداره امور شهرها، از تدوین چشم انداز 12 ساله و برنامه 5 ساله برای فعالیت های شهرداری هم خبر داد و گفت: تمامی فعالیت های این سازمان با برنامه 5 ساله پیش برده می شود و فعالیت های شهرداری کاملا شفاف سازی شده و در اختیار شهروندان قرار گرفته است.
دکتر دبیری این برنامه ریزی را با هدف جلب رضایت شهروندان عنوان کرده و تاکید کرد: در سایه این برنامه ریزی توانسته ایم شهر تبریز را بعنوان پاک ترین و تمیزترین شهر ایران مطرح نمائیم و این امر در سایه تلاش کارگران زحمتکش و ایثارگر، امکان پذیر شده است.PDF چاپ چاپ