منوی اصلی
 
تاریخ : پنجشنبه 9 ارديبهشت 1400     |     کد : 6274

در شهرداری تبریز نظم و شفافیت، سرلوحه فعالیت ها قرار گرفته است

دکتر شهین باهر در آئین بهره برداری از پروژه های شهرداری منطقه 2 گفت: در شهرداری تبریز نظم و شفافیت سرلوحه فعالیت ها قرار گرفته چرا که شهروندان لایق کارهای خوب هستند.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، دکتر ایرج شهین باهر شهردار تبریز که در آئین بهره برداری از مجموعه پروژه های تکمیل طرح تبادل اتحاد ملی و پل روگذر مهندس اشرف نیا سخن می گفت با اعلام اینکه مرحوم اشرف نیا پایه گذار این پل بود، اظهار داشت: خوشبختانه شوراها و شهرداری دارای تعامل خوبی هستند و نظارت و سیاستگزاری در بین آنها با همفکری سازنده همراه است و بر این اساس توانسته ایم به تدوین برنامه 5 ساله جامه عمل بپوشانیم.
شهردار تبریز افزود: تمامی برنامه ها بر اساس نیاز شهر تبریز و بر اساس اولویت بندی اجرا می شود.
وی با اعلام اینکه توانسته ایم شهر تبریز را بعنوان شهر بدون گدا و بدون معتاد متجاهر و کارتن خواب در سطح جهانی مطرح نمائیم گفت: در شهرداری نظم و شفافیت، سرلوحه فعالیت ها قرار گرفته و شهروندان در جریان تمامی فعالیتها قرار می گیرند، چرا که آنان لایق کارهای خوب هستند.
شهین باهر انجام پروژه ها را با توجه به وضعیت اقتصادی، تحریم ها و مشکلات پیش آمده کرونایی بسیار سخت توصیف کرد و اظهار داشت: مفتخریم که علیرغم این مشکلات، شهرداری تبریز پیشگام سایر شهرداری هاست و هیچگونه بدهی به افراد و پیمانکاران ندارد.
شهردار تبریز همچنین از به ثمر رسیدن 43 پروژه دیگر در طی روزهای آینده خبر داد و افزود: پل روگذر مهندس اشرف نیا و مجموعه پروژه های تکمیل طرح تبادل اتحادملی، تداوم تکمیل پل اتحادملی می باشد که در سال 86 افتتاح شده است.


PDF چاپ چاپ