منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 24 دي 1399     |     کد : 6010

اجرای جدول گذاری ضلع جنوبی رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار

از سوی شهرداری منطقه 2 تبریز، جدول گذاری ضلع جنوبی پروژه رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار با انجام اقدامات اولیه، اجرایی شده است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: عملیات اجرایی دیواره سنگی رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار، جدول گذاری ضلع شمالی مقابل دیواره و جابجائی تیرهای روشنایی واقع در مسیر اجرای پروژه، خاتمه یافته و این پروژه به مرحله جدول گذاری در ضلع جنوبی رسیده است.
خوشنواز با اعلام این خبر که انجام خاکبرداری پروژه نیز به اتمام رسیده است افزود: از سوی معاونت فنی و عمرانی منطقه اقدامات اولیه از قبیل کرسی سنگی و بتن متر برای جدول گذاری ضلع جنوبی رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار اجرائی شده با این توضیح که زیراساس این پروژه به محض مساعد شدن شرایط جوی، عملیاتی می شود.
شهردار منطقه 2 احداث رمپ مذکور را از پروژه های مکمل پل همسان کابلی تبریز بیان کرد و افزود: سهولت عبور و مرور و دستیابی سریع شهروندان از طریق این مسیر مواصلاتی در کوتاه ترین زمان ممکن به بلوار استاد شهریار، از مهمترین اهداف اجرای رمپ محسوب می شود.
خوشنواز در خاتمه اظهار داشت: رمپ اصلاحی توانیر به بلوار استاد شهریار با 40 میلیارد ریال اعتبار در یک باند رفت بطول 300 متر و عرض 9 متر در حال احداث است.
 


PDF چاپ چاپ