منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 21 دي 1399     |     کد : 6000

تقدیر معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز از معاون مالی اقتصادی شهرداری منطقه 2

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز با اهدای لوح به معاون مالی اقتصادی شهرداری منطقه 2، از وی قدردانی کرد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز ضمن حضور در دفتر رضا جان فشان نوبری معاون مالی اقتصادی این منطقه، به پاس قدردانی از توجه و تلاش های وی جهت اشاعه و ارائه خدمات فرهنگی متعدد به شهروندان که موجب رضایت آنان شده است، با اهدای لوح قدردانی کرد.
در این لوح آمده است:
جناب آقای مهندس رضا جانفشان نوبری معاون محترم مالی اقتصادی شهرداری منطقه 2 تبریز  
"سالی دیگر رو به پایان است و سپاس بیکران ما نثار خادمانی است که با ایثار و جانفشانی قدم بزرگی در پویایی فرهنگی و اجتماعی این شهر کهن برداشتند.
تبریز همواره در تربیت فرزندان لایق برای خدمتگزارانی در عرصه های جهادی، توانا و سربلند بوده است و تاریخ این دیار نیز گواهی بر وجود شهیدانی سرافراز و مجاهدانی پرافتخار در جای جای تاریخ پرفراز و نشیب خود بوده است.
بسیار خرسندیم که مدیرانی لایق و توانا چون شما اکنون توفیق خدمت یافته اند تا به برکت مدیریت داهیانه و مجدانه تان نام مبارک تبریز بر سینه زرین ایران عزیز اسلامی، بدرخشد.
اینک در آستانه بهار زیبای طبیعت و به رسم قدردانی از تلاش ها و خدمت بی شائبه شما که با حمایت های مالی و پشتوانه های معنوی، برکت گام های فرهنگی و اجتماعی این شهر را دو چندان کردید و آهنگ رشد و توسعه فرهنگی شهر را حرکت بخشیدید، صمیمانه سپاسگزاریم.
توفیقات روز افزون آن مقام فرزانه را از درگاه احدیت مسألت می نماییم."  

PDF چاپ چاپ