منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 21 دي 1399     |     کد : 5999

رئیس اداره مالی شهرداری منطقه 2 تبریز معرفی شد

در جلسه ای با حضور مدیرکل مالی شهرداری تبریز، رئیس جدید اداره مالی شهرداری منطقه 2 معرفی و منصوب شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، در جلسه معارفه ای با حضور اکبر خردمند مدیرکل مالی شهرداری تبریز، باقر خوشنواز شهردار، رضا جانفشان نوبری معاون مالی اقتصادی، قنبر فکری معاون شهرسازی و معماری و ارسلان رحیمی معاون خدمات شهری این منطقه و جمعی از مدیران، محمدرضا شیخ الدینی به عنوان رئیس جدید اداره مالی شهرداری منطقه 2 معرفی و منصوب شد. 
در این جلسه شهردار منطقه 2 با عنوان اینکه حوزه مالی هر منطقه بعنوان قلب تپنده سازمان عمل می کند گفت: در سایه تلاش تمامی کارکنان منطقه و در طول 9 ماهه سال 99، 86 درصد بودجه این منطقه تحقق یافته که به نسبت مدت مشابه سال قبل، با روند صعودی افزایش نشان می دهد.
وی افزود: این منطقه همچنین به سایر مناطق و سازمان های تابعه شهرداری بیش از 161 میلیارد تومان، کمک مالی کرده است.
شهردار منطقه 2 با عنوان اینکه درخواست ها نامحدود، و بودجه درنظر گرفته شده محدود است گفت: بر این اساس، امور مالی باید همچون گذشته با حرکت سیستماتیک و با مدنظر داشتن ضابطه و مقررات، عمل نماید.
خوشنواز درباره تکالیف خارج از بودجه شهرداری منطقه 2 تبریز، از پرداخت هزینه تملک باغات ائل گلی با پرداخت 21 میلیارد تومان، تملک مسیر علی بقال با 6 میلیارد تومان و کمک به احداث پارک باغشمال در حدود 2 میلیارد تومان خبر داد.
شهردار منطقه 2 تبریز در ادامه سخنان خود همچنین از خدمات ارزنده و پاکدستی آقای عباس عزیزی رئیس سابق اداره مالی این منطقه قدردانی کرده و آقای محمدرضا شیخ الدینی را بعنوان رئیس جدید این حوزه معرفی کرد.
وی با عنوان اینکه تمامی کارکنان عضو خانواده شهرداری هستند، برای رفع مسائل مالی و انتظارات خارج از بودجه این منطقه، از رضا جان فشان نوبری معاون مالی اقتصادی و عباس عزیزی رئیس سابق اداره مالی منطقه 2 قدردانی کرد و اظهار داشت: خداوند را شاکریم که تمامی مسئولین این شهرداری طبق تخصص و عمری که صرف سازمان کرده اند، برای پست های بالای مدیریتی منطقه را ترک می کنند که این برای ما مایه افتخار است. 
 در ادامه این جلسه اکبر خردمند مدیرکل مالی شهرداری تبریز، منطقه 2 را به مانند وزنه شهرداری و کمک حال شهرداری تبریز و سایر مناطق دانست و با توجه به افزایش بودجه همه ساله، تلاش این منطقه برای تحقق بودجه را ستود و گفت: این امر مرهون تلاش شهردار منطقه و کارکنان آن است که اکثر مواقع تا پایان سال، شاهد تحقق بالای 90 درصدی بودجه منطقه 2 هستیم.
خردمند با اعلام اینکه آقایان خوشنواز و جان فشان نوبری در مواقع لزوم نیاز شهرداری و مناطق را برطرف کرده اند گفت: در قسمت مالی سازمان باید از افراد صبور و متخصص استفاده شود تا ضمن ایجاد ارتباط با تمامی واحدها، وارد مسائل حاشیه ای هم نشوند.
وی در ادامه از عباس عزیزی رئیس سابق اداره مالی شهرداری منطقه 2 و از علی ساعدی رئیس حسابداری قدردانی کرده و آقای محمدرضا شیخ الدینی را به عنوان رئیس اداره مالی منطقه 2 معرفی کرد.
رضا جان فشان نوبری معاون مالی اقتصادی شهرداری منطقه 2 هم از عباس عزیزی بعنوان فردی درستکار و پاکدست در زمان تصدی رئیس اداره مالی منطقه نام برده و از وی قدردانی کرد.
محمد رضا شیخ الدینی رئیس جدید اداره مالی منطقه 2 هم از اعتماد مدیران برای انتخاب وی برای تصدی پست جدید، قدردانی کرد.
در خاتمه این جلسه با اهدای لوح از تلاش های آقای عباس عزیزی مدیر سابق اداره مالی منطقه 2، قدردانی شد.
گفتنی است: بعد از مراسم معارفه و تودیع رئیس جدید اداره مالی منطقه 2، جمعی از کارکنان حوزه مالی این منطقه از زحمات عباس عزیزی در طول تصدی این اداره، از وی قدردانی کردند. 

 


PDF چاپ چاپ