منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 23 مهر 1399     |     کد : 5694

استفاده از 3 هزار و 400 تن آسفالت برای لکه گیری مسیرهای حوزه شهرداری منطقه 2 تبریز

شهرداری منطقه 2 تبریز با عزمی راسخ و تلاشی بی وقفه، لکه گیری مسیرهای سطح حوزه این منطقه را با استفاده بیش از 3 هزار و 400 تن آسفالت، به انجام رسانده است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با یک برنامه ریزی منسجم در طول 6 ماهه اول سال 99؛ از سوی نواحی سه گانه معاونت خدمات شهری این منطقه، لکه گیری آسفالت مسیرهای اصلی و فرعی با استفاده از 3 هزار و 414 تن آسفالت به انجام رسیده است.
شهردار منطقه 2 در تشریح این فعالیت گفت: با بکارگیری چندین اکیپ کاربلد برای نهضت لکه گیری معابر محدوده این شهرداری و با هدف تسهیل تردد شهروندان و یکدست کردن معابر، لکه گیری مسیرهای اصلی و مهم این منطقه از جمله دروازه تهران و بلوار 29 بهمن، بلوار دکترحسابی و کمربندی میانی، جاده ائل گلی و جاده باسمنج و... به انجام رسیده است.
خوشنواز در ادامه افزود: همسو با این فعالیت همچنین به منظور رفاه حال شهروندان و رفع و موانع عبوری آنان مسیرهای مربوط به شهرک های تحت پوشش این منطقه همچون رجائی شهر و ویلاشهر، یاغچیان و پرواز و... نیز لکه گیری آسفالت شده و این فعالیت تا مساعد بودن شرایط جوی در سایر مسیرهای تحت پوشش منطقه، ادامه خواهد داشت.PDF چاپ چاپ