منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 21 مرداد 1399     |     کد : 5473

تجلیل شهردار منطقه 2 تبریز از فعالین حوزه خبری

شهردار منطقه 2 تبریز به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، با اهدای لوح از فعالین حوزه خبر منطقه تجلیل کرد.

شهردار منطقه 2 تبریز به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار، با اهدای لوح از فعالین حوزه خبر منطقه تجلیل کرد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه به مناسبت  روز خبرنگار با اهدای لوح از فعالین خبری این منطقه به ویژه از سعید باقری مدیر امور ارتباطات منطقه، محمدامین خوش نیت، امیر پورفرج، آمنه صالح زنجانی و فرزانه ضیاء نور تجلیل کرد.
در این جلسه باقر خوشنواز شهردار منطقه ضمن تبریک روز خبرنگار، با اشاره به اهمیت کار فعالین خبری در حوزه مدیریت شهری و تقدیر از تلاش آنها، خواستار همکاری و مشارکت جدی واحدهای مختلف منطقه، برای پوشش مناسب خبری عملکرد شهرداری شد.
خوشنواز همچنین از تلاش و سختکوشی کارکنان امور ارتباطات منطقه و به ویژه از سعید باقری مدیر ارتباطات و محمدامین خوش نیت مدیر برنامه ریزی این منطقه، قدردانی کرد.
در این جلسه همچنین سعید باقری مدیر امور ارتباطات منطقه 2 کسب رتبه برتر حوزه خبری منطقه و همچنین روز خبرنگار را به فعالین این حوزه تبریک گفته و برای کارکنان امور ارتباطات منطقه آرزوی موفقیت نمود.
شایان ذکر است: محمدامین خوش نیت از اساتید و مدرسین حوزه رسانه هم با اشاره به چگونگی ارزیابی کمیت و کیفیت اخبار، به برخی شاخص های تهیه خبر در شهرداری ها و فرصت ها و چالش های فعالیت خبری اشاره کرد و در پایان این جلسه، مهندس خوشنواز با اهدای لوح از فعالین رسانه ای، تجلیل کرد.

 PDF چاپ چاپ