منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 21 مرداد 1399     |     کد : 5472

صدور 174 پروانه ساختمانی توسط شهرداری منطقه 2 تبریز

شهرداری منطقه 2 تبریز در طول 4 ماهه سال 99، 174 پروانه ساختمانی صادر کرده است.

شهرداری منطقه 2 تبریز در طول 4 ماهه سال 99، 174 پروانه ساختمانی صادر کرده است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، قنبر فکری معاون شهرسازی و معماری منطقه، در برنامه رادیویی شهریمیز از صدور 174 پروانه ساختمانی در طول 4 ماهه سال 99 خبر داد و گفت: در یک آمار مقایسه ای صدور 174 پروانه در 4 ماهه سال 99 نسبت به مدت مشابه سال 98، افزایش داشته است.
وی در ادامه ضمن تاکید به مالکین برای ساخت ملک با اخذ پروانه ساخت و ساز، افزود: با توجه به افزایش ارزش افزوده ملک، برای جلوگیری از تبعات بعدی، مالکین با اخذ مجوز ساخت و ساز بعلت نداشت خلافی، حتی به هنگام فروش ملک نیز مشکلی نخواهند داشت.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه 2 صدور مجوز به مالکین را در کمترین زمان ممکن بیان کرد و اظهار داشت: بنابه دستور شهرداری تبریز با حذف مجوز تهیه نقشه و صدور پیش پروانه، صدور مجوز به مالکین در کمترین زمان ممکن و در مدت 7 الی 10 روز به انجام می رسد.
فکری با عنوان اینکه سیستم ماده صد با تمرکز در شهرداری تبریز موجب کم شدن ساخت و ساز غیر مجاز شده است، از تمامی مالکین و ساخت و ساز کنندگان خواست از اضافه نمودن طبقات بدون مجوز به ساختمان در حال احداث، جداً خودداری نماید.
وی با تاکید به اینکه اتاق معاونت شهرسازی به روی تمامی شهروندان باز است، تصریح کرد: برای هر نوع مشاوره، راهنمائی و همفکری با شهروندان، بنده و تمامی کارکنان حوزه شهرسازی آماده ارائه خدمات به مراجعین عزیز هستیم.


PDF چاپ چاپ