منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 8 مرداد 1399     |     کد : 5415

بررسی وضعیت پارک های حوزه شهرداری منطقه 2 در شرایط بحران کم آبی

با حضور شهردار منطقه 2 تبریز، وضعیت و مشکلات پارک های حوزه این منطقه در جلسه مدیران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

با حضور شهردار منطقه 2 تبریز، وضعیت و مشکلات پارک های حوزه این منطقه در جلسه مدیران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، در جلسه ای با حضور باقر خوشنواز شهردار و جمعی از مدیران منطقه، وضعیت و مشکلات پارک ها و بوستان های  تحت پوشش این منطقه، مورد بررسی قرار گرفت.
در این جلسه امین خواجوی مسئول فضای سبز منطقه با بیان اینکه بیش از یک سوم آب مورد نیاز فضای سبز پارک های منطقه از طریق چاه های آب خام تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب تامین می شود، گفت: در شرایط بحران کم آبی موجود در شهر تبریز، محدودیت هایی برای استفاده از فضای سبز و تامین آب شرب شهروندان ایجاده شده و نیازمند اتخاذ تدابیر خاصی می باشد تا درختان و فضای سبز شهر دچار بحران و خشکی نشود.
در ادامه خوشنواز با تاکید بر استفاده بهینه از چاه های تامین کننده آب فضاهای سبز و بوستان ها، تداوم بازدیدهای دوره ای و منظم از پارک ها را به منظور رفع اشکالات و ایرادات پارک ها، خواستار شد.
رفع نواقص، فرهنگ سازی برای حفاظت از پارک ها و جلوگیری از تخریب آن، از سایر نکاتی بود که مورد تاکید شهردار منطقه 2 قرار گرفت.
خوشنواز همچنین به منظور جلوگیری از احتمال بروز حادثه برای شهروندان، خواستار رسیدگی به مسیرهای دوچرخه سواری در سطح حوزه این منطقه شد.

PDF چاپ چاپ