منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 9 تير 1399     |     کد : 5289

عضو شورای اسلامی شهر تبریز:

خدمت بدون منت را سرلوحه امور شهری قرار داده ایم

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم بهره برداری از 7 پروژه شهرداری منطقه 2 گفت: خدمت بدون منت به شهروندان را سرلوحه امور قرار داده ایم.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم بهره برداری از 7 پروژه شهرداری منطقه 2 گفت: خدمت بدون منت به شهروندان را سرلوحه امور قرار داده ایم.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، کریم صادق زاده عضو شورای اسلامی شهر تبریز در آئین بهره برداری از 7 پروژه این منطقه ضمن قدردانی از خوشنواز شهردار متعهد منطقه 2 و معاونین، مدیران و کارکنان صدیق این شهرداری، انجام فعالیت های زیرساختی در شهر تبریز را مورد تاکید قرار داد و گفت: شهرداری از انجام کارهای ویترینی که جزو نیازهای شهر محسوب نمی شوند، خودداری کرده و برای توسعه و تحول شهر پرآوازه اولین ها اقدام به احداث 34 پارک نموده که بزرگترین آن پارک آذربایجان و پارک خیابان ارتش می باشد.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز افزود: انجام مسیرگشائی ها، توجه به محلات کم برخوردار و نهضت آسفالت ریزی در سطح شهر از نکات بارز این امر بشمار می آید.
صادقزاده در بخش دیگری از سخنان خود همت مدیران شهرداری برای انشعاب فاضلاب شهری و حذف آن از سطح شهر که موجب بوی بد و آزار دهنده بود، قابل توجه دانست.
وی همچنین موفقیت شهرداری تبریز را برای به ثمر رساندن امکانات رفاهی برای کارگران خدمات شهری از قبیل اعمال قانون کارهای سخت و زیان آور برای آنان که از این پس می توانند با 20 سال سابقه کار بازنشسته شوند و پرداخت به موقع و کامل حق و حقوق کلیه کارکنان شهرداری در سایه تلاش مدیران شهری، ستود.
صادقزاده امنیت شغلی کلیه کارکنان در تمامی گروه های شغلی و پیگیری آن توسط رئیس و اعضای شورا و شهردار تبریز قابل قدردانی دانست.
عضو شورای شهر تبریز، خدمت بدون منت به شهروندان را سرلوحه امور شورای شهر و مدیران شهرداری عنوان کرد.