منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 9 تير 1399     |     کد : 5288

دکتر شهین باهر:

شهرداری تبریز بنگاه اقتصادی نیست

دکتر ایرج شهین باهر در آئین بهره برداری از 7 پروژه شهرداری منطقه 2 تبریز گفت: شهرداری تبریز بنگاه اقتصادی نیست.

دکتر ایرج شهین باهر در آئین بهره برداری از 7 پروژه شهرداری منطقه 2 تبریز گفت: شهرداری تبریز بنگاه اقتصادی نیست.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، دکتر ایرج شهین باهر شهردار تبریز که در آئین بهره برداری از 7 پروژه این منطقه سخن می گفت، ضمن تشکر از تلاش جامعه پزشکی که در ایام کرونایی برای نجات جان مردم همچنان در تکاپویند؛ برای جلب رضایت شهروندان به همراه برخورد با گشاده رویی، به مدیران شهری تاکید کرد.
شهردار تبریز وجود فضای همدلی در بین مدیران استانی را حضور امام جمعه محبوب استان و حمایت های همه جانبه ایشان دانسته و از تمامی دست اندرکاران به ثمر رسیدن پروژه های شهری، قدردانی کرد.
وی همچنین ضمن اشاره به پرداخت دیون سال های قبل شهرداری تبریز و عنوان اینکه شهرداری بنگاه اقتصادی نیست، گفت: علاوه بر پرداخت دیون و حق و حقوق کلیه کارکنان، توانسته ایم از شهرفروشی نیز خودداری نمائیم.
شهردار تبریز همچنین ایجاد درآمد و ارائه خدمات مناسب به شهروندان، توجه به پروژه های زیست محیطی و زیرساختی، عدم اجرای پروژه های ویترینی و ایجاد شهر بدون گدا و معتاد متجاهر و... را از افتخارات مدیران شهری دانسته و شهر تبریز را به اذهان مدیران کشور، بعنوان پاکترین شهر ایران بیان کرد. 
شهین باهر همچنین از عدم تخفیف عوارض در سال 99 نیز خبر داد و گفت: با توجه به تعرفه های اختصاص یافته به عوارض و افزایش قیمت مسکن، تا پایان سال 99 تخفیفی اعمال نخواهد شد.
وی از همه کارکنان شهرداری به ویژه از شهردار منطقه 2 که در کنار تلاش برای مجموعه این منطقه، با پرداخت هزینه های پروژه ها بعنوان معین سایر مناطق در تلاشند، قدردانی کرد و ایجاد مسیر ویژه تردد آمبولانس های مراکز درمانی همجوار مسیر عطار نیشابوری را در فوریت های پزشکی، کاری بسیار ارزنده در راستای نجات جان مردم دانست.