منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 9 تير 1399     |     کد : 5286

حجت الاسلام برگی عنوان کرد:

ایجاد خط ویژه تردد آمبولانس از مسیر عطار نیشابوری کاری بسیار ارزنده است

در آئین بهره برداری از 7 پروژه شهرداری منطقه 2 تبریز، حجت الاسلام والمسلمین برگی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ایجاد خط ویژه تردد آمبولانس از مسیر عطار نیشابوری کاری بسیار حیاتی و ارزنده است.

در آئین بهره برداری از 7 پروژه شهرداری منطقه 2 تبریز، حجت الاسلام والمسلمین برگی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: ایجاد خط ویژه تردد آمبولانس از مسیر عطار نیشابوری کاری بسیار حیاتی و ارزنده است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، حجت الاسلام رسول برگی که در آئین بهره برداری از 7 پروژه عمرانی، سلامت، بهداشت و رفع بحران شهری این منطقه سخن می گفت ضمن تقدیر از تلاش باقر خوشنواز شهردار و رضا جان فشان نوبری معاون مالی اقتصادی منطقه 2، خدمت به شهروندان را نعمتی الهی دانسته و گفت: در زیر بیرق امام هشتم شیعیان حضرت موسی ابن رضا (ع) و در نظام مقدس جمهوری اسلامی، خدمت به مردم نعمتی است که خدا به ما ارزانی داشته و علیرغم هجمه برخی افراد که به شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز می شود، ارائه چنین خدماتی به شهروندان هیچگاه از نظر آنان دور نیست و فراموش نمی شود.
وی مسیرگشائی خیابان عطار نیشابوری را مهمترین گام در جهت حفظ جان شهروندانی که نیاز فوری به مراجعه به مراکز درمانی همجوار آن دارند و تردد بدون ترافیک آمبولانس ها به این مراکز را بسیار حیاتی و ارزنده عنوان کرد.