منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 9 تير 1399     |     کد : 5284

با تعریض و مسیرگشائی خیابان عطار نیشابوری: 5200 مترمربع به فضای عمومی شهر افزوده شد

شهردار منطقه 2 تبریز در جلسه مدیران شهری گفت: با اتمام عملیات تعریض و مسیرگشائی خیابان عطار نیشابوری در حدود 5 هزار و 200 مترمربع به فضای عمومی شهر، افزوده شده است.

شهردار منطقه 2 تبریز در جلسه مدیران شهری گفت: با اتمام عملیات تعریض و مسیرگشائی خیابان عطار نیشابوری در حدود 5 هزار و 200 مترمربع به فضای عمومی شهر، افزوده شده است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، در جلسه ای با حضور یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، منیری فر جانشین معاونت فنی عمرانی شهرداری، باقر خوشنواز شهردار منطقه 2 تبریز و تنی چند از مدیران شهری، پروژه های ترافیکی منطقه 2 بررسی شد.
در این جلسه، خوشنواز در خصوص فعالیت های ترافیکی انجام گرفته در حوزه این منطقه توضیحاتی ارائه کرد.
شهردار منطقه 2 تبریز با عنوان اینکه از چندین سال پیش شهروندان به هنگام گذر از خیابان عطار نیشابوری با ترافیک سنگین مواجه می شدند گفت: با اتمام عملیات تعریض و مسیرگشائی خیابان عطار نیشابوری علاوه بر روان سازی عبور و مرور شهری، به فضای عمومی شهر در حدود 5 هزار و 200 مترمربع افزوده شده است.
وی توجه ویژه به بدنه سازی و نورپردازی خیابان عطار نیشابوری را از نقاط قابل تامل این پروژه عنوان کرد.
خوشنواز همچنین برجسته ترین پروژه رفع ترافیک شهری در حوزه منطقه 2 را پل همسان کابلی عنوان کرد و اظهار داشت: این پل به جهت قرار گرفتن در اصلی ترین مسیر عبوری شهر تبریز، با متصل کردن جاده ائل گلی به مقابل راهنمائی در تسهیل تردد و دستیابی شهروندان در کمترین زمان ممکن بدون ترافیک به مرکز شهر، بسیار موثر واقع خواهد شد.  
گفتنی است: در ادامه این جلسه، مدیران شهری در خصوص برخی مصوبات شورای ترافیک، سیستم حمل و نقل، اجرا و تسریع پروژه های ترافیکی و ... بحث و تبادل نظر کردند.