منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 16 فروردين 1399     |     کد : 4876

خوشنواز تاکید کرد: فعالیت جهادی شهرداری منطقه 2 تبریز در سال 99

شهردار منطقه 2 تبریز به فعالیت جهادی کلیه کارکنان این منطقه در راستای جلب رضایت شهروندان در سال 99، تاکید کرد.

شهردار منطقه 2 تبریز به فعالیت جهادی کلیه کارکنان این منطقه در راستای جلب رضایت شهروندان در سال 99، تاکید کرد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه در نخستین نشست صمیمی خود در سال جدید با معاونین، مدیران و جمعی از کارکنان این منطقه در سخنانی با اعلام اینکه بودجه سال 99 این شهرداری 500 میلیارد تومان تعیین شده است گفت: تحقق بودجه سال 99 و همچنین جلب رضایت شهروندان، در سایه کار جهادی تمامی کارکنان منطقه امکانپذیر خواهد بود.
وی ضمن تبریک سال نو که مقارن با اعیاد مبارک مبعث، شعبانیه و نیمه شعبان است، از تلاشگران حوزه عمران برای اجرای بدون وقفه پروژه ها، از کارگران خدمات شهری برای انجام لکه گیری، جمع آوری شبانه روزی زباله ها و ضدعفونی مستمر معابر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا و از کارکنان فضای سبز به خاطر تلاش برای حفظ و نگهداری فضای سبز و کاشت نهال، گل و نصب المان های زیبای بهاری در معابر که همگی بدون وقفه حتی در ایام تعطیلات نوروزی نیز در تلاش بودند، تشکر کرد.
شهردار منطقه 2 همچنین از رضا جان فشان نوبری معاون مالی اقتصادی منطقه که با ایجاد تحول اداری، موجبات رضایتمندی شهروندان در سال 98 را فراهم نمود نیز تقدیر کرد.
خوشنواز همچنین با عنوان اینکه عملکرد سال 99 باید بیش از گذشته چشمگیر باشد، اظهار داشت: حضور مرتب کارکنان حوزه های شهرسازی و درآمد، نوسازی و اجرای احکام که بطور مستقیم با امور شهروندان در ارتباطند، الزامی است و کارکنان سایر واحدهای منطقه اعم از معاونت های فنی عمرانی، خدمات شهری و فضای سبز به تصمیم گیری مدیر مربوطه آن بستگی دارد و بصورت شیفتی خواهد بود.
شهردار منطقه 2 ضمن تاکید به تکریم ارباب رجوع، با توجه به شرایط خاص مربوط به شیوع کرونا از همکاران خواست علاوه بر رعایت شیفت بندی واحدها، به همه درخواست ها و پرونده های مراجعه کنندگان، در اسرع وقت رسیدگی نمایند.