منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398     |     کد : 4688

اجرای عملیات محلول پاشی از سوی شهرداری منطقه 2 تبریز برای سهولت تردد شهروندان

به منظور سهولت تردد شهروندان و جلوگیری از یخ بستن معابر، شهرداری منطقه 2 تبریز در مسیرهای اصلی و فرعی حوزه این منطقه به موقع اقدام به محلول پاشی کرد...

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، از نخستین ساعات بارش برف شب گذشته به منظور جلوگیری از یخ بستن معابر و برای تردد بدون حادثه شهروندان، نواحی سه گانه حوزه خدمات شهری این منطقه به موقع و بصورت شبانه عملیات محلول پاشی مسیرهای اصلی و نمک پاشی در معابر فرعی را به انجام رساندند.
در عملیات محلول پاشی شبانه نواحی سه گانه خدمات شهری منطقه، باقر خوشنواز شهردار وارسلان رحیمی معاون خدمات شهری منطقه دو تبریز حضور یافته و از نزدیک نظاره گر فعالیت کارگران بودند.
شهردار منطقه دو ضمن تقدیر از تلاش های شبانه و بدون وقفه کارگران برای یخ زدائی و برف روبی معابر، از اقدام به موقع حوزه خدمات و کارگران این نواحی قدردانی کرد.  

شایان ذکر است: از نخستین ساعات بارش برف نسبتاً سنگین شب گذشته، مسیرهای بلوار فتح آباد و جاده باسمنج، دروازه تهران و بلوار 29 بهمن، کمربندی میانی و بلوار دکتر حسابی، جاده ائل گلی و... مورد محلول پاشی و برف زدائی قرار گرفته و این عملیات برای تردد آسان شهروندان، همچنان در سایر معابر شهری حوزه شهرداری منطقه دو تبریز، ادامه دارد.   

 PDF چاپ چاپ