منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 20 آذر 1398     |     کد : 4538

آغاز عملیات بتن ریزی شمع های ضلع شمالی پل همسان کابلی

شهردار منطقه دو تبریز از اتمام عملیات فونداسیون ضلع جنوبی پل همسان کابلی تبریز و آغاز بتن ریزی شمع های ضلع شمالی این پل خبر داد...

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: با اتمام عملیات اجرای فونداسیون ضلع جنوبی پل همسان کابلی تبریز، این پروژه در مرحله حفاری محل های شمع، آرماتوربندی و بتن ریزی شمع های ضلع شمالی پروژه قرار دارد.
خوشنواز با توضیح اینکه پل همسان کابلی برای کاهش بار ترافیک پل اتحاد ملی و سهولت تردد وسایل نقلیه شهری از جاده ائل گلی به مرکز شهر تبریز عملیاتی شده است، در تشریح مشخصات این پروژه اظهار داشت: پل مذکور در یک باند رفت، بطول 450 متر و عرض 9 متر به موازات پل اتحاد ملی با هدف اتصال جاده ائل گلی به مقابل راهنمائی، با همکاری سازمان عمران شهرداری تبریز در حال احداث می باشد.
شهردار منطقه دو اعتبار اولیه پل همسان کابلی تبریز را 100 میلیارد ریال عنوان نمود و تصریح کرد: عرشه این پل بطول 50 متر و بصورت فلزی خواهد بود که موجبات عبور و مرور بدون ترافیک و در کمترین زمان ممکن شهروندان و میهمانان تبریز را از جاده ائل گلی به مرکز شهر، فراهم خواهد نمود.
PDF چاپ چاپ