منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 9 آذر 1398     |     کد : 4516

مسئول حراست شهرداری منطقه دو تبریز معرفی و منصوب شد

با حضور مدیرکل حراست شهرداری تبریز، مسئول حراست منطقه دو معرفی و منصوب شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، در جلسه ای با حضور اسماعیل فتحیان مدیرکل حراست شهرداری تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه دو و مدیران شهری این شهرداری، آقای مهدی اشرفی بعنوان مسئول جدید حراست منطقه دو معرفی و منصوب شد.
در این جلسه فتحیان مدیرکل حراست شهرداری در سخنانی خدمت در مجموعه شهرداری منطقه دو را که دارای کارکنان توانمند و مدیر، موفق و شریف و پاک می باشند یک توفیق الهی و فرصتی مغتنم دانسته و گفت: مجموعه این منطقه به لحاظ عملکرد و درآمد و در حوزه عملیاتی پیشرو سایر مناطق است و مجموعه مدیریتی این شهرداری و در راس امور حضور خوشنواز در کسوت شهردار منطقه در این عملکرد بسیار تاثیرگذار می باشد.
وی تغییر در حوزه حراست را یک تغییر اجتناب ناپذیر و پروسه ای با جمع بندی و تصمیم گیری نظرات مدیران دانسته و اظهار داشت: برای همین منظور از نیروهای جوان و تازه نفس استفاده می شود.
فتحیان مجموعه حراست مناطق را موظف به همکاری، هم افزایی و بعنوان مشاور برای مدیران عنوان کرد.
مدیرکل حراست شهرداری تبریز ضمن برحذر داشتن مدیران به مغرور شدن و خود را قدرت مطلق دانستن، تاکید کرد: در برخورد با کارکنان بایستی بیش از پیش از خود تواضع نشان دهید تا اعتماد پرسنل و مردم به سمت شهرداری افزایش یابد.
وی هدف از خدمت به مردم در قالب عملکرد تیمی مجموعه کارکنان شهرداری را همکاری، همراهی و جلب رضایت شهروندان در راستای جلب رضایت خداوند عنوان کرد.
فتحیان از شهردار منطقه دو به عنوان مدیری موفق و مجموعه تیمی وی را بعنوان کارکنان نمونه با شفافیت بالا، عنوان کرد و گفت: قدردان همه هستم و افتخار می کنم با چنین کارکنانی تلاش می کنم و دست تمامی تلاشگران را می بوسم.
مدیرکل حراست شهرداری، از تلاش آقای احمد کریمی پور مسئول سابق حراست منطقه دو قدردانی کرد و مهدی اشرفی را بعنوان مسئول جدید این حوزه معرفی نمود.
در ادامه این جلسه باقر خوشنواز شهردار منطقه دو تبریز با عنوان اینکه در طول 8 ماهه اول سال، 64 درصد از بودجه این منطقه تحقق یافته است، رویکرد این منطقه را به لحاظ همکاری و معین سایر مناطق شهرداری بودن بسیار متفاوت دانست و اظهار داشت: با تلاش مجموعه کارکنان، سعی خواهیم کرد تا پایان سال 98 بودجه منطقه دو 100 درصد تحقق یابد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ایجاد تحول اداری در رسیدگی به مشکلات شهروندان را که رضایت مراجعین را درپی داشته است، با حضور رضا جان فشان نوبری معاون مالی اقتصادی منطقه دو بسیار تاثیرگذار دانسته و افزود: چنین برخوردی با شهروندان و رسیدگی سریع به پرونده های آنان، آرزوی چندین ساله ام بود که با حضور آقای جان فشان این آرزو محقق شده است.
شهردار منطقه دو افزود: با ایجاد تحول اداری، شهروندان بدون وقت ملاقات قبلی و بطور مستقیم با مدیران دیدار می کنند و این موضوع باعث شده دست افراد سودجو از منطقه دو بطور کامل قطع شود.
وی در خاتمه سخنان خود ضمن قدردانی از آقای احمد کریمی پور مسئول حراست سابق منطقه دو، برای مهدی اشرفی مسئول جدید آرزوی موفقیت کرد.
در این جلسه همچنین احمد کریمی پور ضمن قدردانی از تعامل و همدلی شهردار منطقه دو در رسیدگی به برخی پرونده ها، از تمامی مدیران و کارکنان پاکدست این منطقه قدردانی کرد و تلاش در دیگر مجموعه شهرداری را عمل به وظایف و نیل به اهداف شهرداری عنوان کرد.
مهدی اشرفی مسئول جدید حراست شهرداری منطقه دو نیز در سخنانی کار در راه خدا را زیباترین افتخار دانسته و افزود: افتخار دیگر مجموعه کارکنان شهرداری تاسی از شهید گرانقدر مهدی باکری است که در عبور از سختی ها بسیار موفق بود.
وی با عنوان اینکه تمامی کارکنان بایستی طبق سفارش دین مبین اسلام و مطابق با کردار حضرت رسول اکرم (ص) اخلاق و محبت را سرلوحه کارهای خود قرار دهند گفت: بنابه سفارش دین مبین اسلام و برای جلب رضایت خداوند، در خدمت شهروندان و همکاران خواهم بود.