منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 17 مهر 1398     |     کد : 4401

انجام عملیات مرمت روشنائی تفرجگاه جنگلی عباس میرزا

در تداوم عملیات تامین روشنایی پارک های تحت پوشش شهرداری منطقه دو تبریز، تعمیر و مرمت روشنائی تفرجگاه جنگلی عباس میرزا به انجام رسید...

در تداوم عملیات تامین روشنایی پارک های تحت پوشش شهرداری منطقه دو تبریز، تعمیر و مرمت روشنائی تفرجگاه جنگلی عباس میرزا به انجام رسید.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، به منظور حفظ امنیت شهروندان و تامین رفاه حال مسافرین و گردشگران به هنگام استفاده از فضاهای سبز شهری، عملیات ترمیم، تعمیر و راه اندازی روشنائی دکل 30 متری تفرجگاه جنگلی عباس میرزا به انجام رسید.
با توجه به این موضوع که تفرجگاه مذکور بعلت قرار گرفتن در مهمترین مسیر عبوری مسافرین و گردشگران این شهر (اتوبان شهید کسائی) بطور مرتب مورد استفاده میهمانان قرارمی گیرد، به منظور تامین امنیت خانواده ها به هنگام استفاده از فضای تفرجگاه خصوصاً شب هنگام، مشکل روشنائی این تفرجگاه برطرف گردید.    
همسو با این عملیات، همچنین شهرداری منطقه دو تبریز برای تامین امنیت کودکان و برای ایجاد زیبائی بصری، مرمت چراغ های روشنائی پارک های شمیم پایداری و سوسنگرد، نور و مهمان یاغچیان، شهدای غزه و بهاران و... را نیز به انجام رسانده است.