منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 14 مهر 1398     |     کد : 4394

عملیات جابجائی تیرهای برق مسیرگشایی عطار نیشابوری

شهرداری منطقه دو تبریز، عملیات جابجائی تیرهای برق پروژه مسیرگشایی خیابان عطار نیشابوری را آغاز کرده است...

شهرداری منطقه دو تبریز، عملیات جابجائی تیرهای برق پروژه مسیرگشایی خیابان عطار نیشابوری را آغاز کرده است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با عنوان اینکه با همکاری اداره توزیع برق تبریز، عملیات جابجائی تیرهای برق واقع در مسیرگشایی خیابان عطار نیشابوری آغاز شده است گفت: جهت تکمیل پروژه تعریض عطار نیشابوری علاوه بر عملیات جابجائی تیرهای برق، مخلوط ریزی برای اجرای آسفالت این مسیر نیز عملیاتی شده است.
خوشنواز با اعلام این مطلب که جدول گذاری و کف سازی پیاده رو نیز بطور توامان در حال اجراست، اظهار داشت: تعریض خیابان عطار نیشابوری که به منظور رفع ترافیک شهری و روان سازی عبور و مرور و سهولت رفت و آمد شهروندان و تردد آسان وسایل نقلیه عمومی از مسیرهای کمربندی میانی و گلگشت به اجرا درآمده، هم اکنون در مرحله جدول گذاری قرار دارد.
وی جدول گذاری این پروژه را بطول 820 متر عنوان کرد و افزود: همچنین کف سازی پیاده رو نیز در 1 هزار و 20 مترمربع در حال اجرا می باشد.
بنابه گفته شهردار منطقه دو، تعریض و مسیرگشائی عطار نیشابوری به جهت همجواری با مراکز درمانی شهر تبریز از جمله بیمارستان امام رضا (ع) و شهید مدنی و رفع ترافیک در این مسیر که از شریان های اصلی مرکز شهر می باشد، بسیار تاثیرگذار خواهد بود.