منوی اصلی
 
تاریخ : پنجشنبه 31 مرداد 1398     |     کد : 4291

تداوم عملیات ترمیم روشنائی پارک های تحت پوشش شهرداری منطقه دو تبریز

در تداوم عملیات تامین روشنایی پارک های تحت پوشش شهرداری منطقه دو تبریز، تعمیر و ترمیم روشنائی اکثر پارک های منطقه به انجام رسیده است...

در تداوم عملیات تامین روشنایی پارک های تحت پوشش شهرداری منطقه دو تبریز، تعمیر و ترمیم روشنائی اکثر پارک های  منطقه به انجام رسیده است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، به منظور حفظ امنیت شهروندان و تامین رفاه حال مسافرین و گردشگران به هنگام استفاده از فضاهای سبز شهری، از سوی تلاشگران حوزه فضای سبز این شهرداری عملیات ترمیم، تعمیر و راه اندازی روشنائی 32 پارک موجود منطقه اجرایی کرده و تاکنون اکثر پارک های منطقه مورد ترمیم و مرمت روشنایی قرار گرفته است.
این گزارش می افزاید: در همین راستا پارک های شمیم پایداری و سوسنگرد، نور و مهمان  یاغچیان، شهدای غزه و بهاران و... مورد مرمت چراغ های روشنائی قرار گرفته و نیروهای فضای سبز منطقه دو هم اکنون در حال رفع نواقص روشنائی پارک میرداماد می باشند.
بنابه این گزارش، تامین امنیت خانواده ها و کودکان و ایجاد زیبائی بصری شب هنگام در فضاهای سبز شهری از اهم مواردی بشمار می آید که شهرداری منطقه دو در برنامه مرمت روشنائی پارک ها برای آن اهتمام ویژه ای بکار گرفته است.
شایان ذکر است: رسیدگی به وضعیت روشنائی تمامی پارک های حوزه منطقه دو در برنامه منسجم فضای سبز این شهرداری قرار دارد.