منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 30 مرداد 1398     |     کد : 4290

جشن بزرگ عید سعید غدیرخم باعنوان "عید ولایت" در پارک طوبی برگزار شد

همزمان با ایام سرور و شادی مسلمین و سالروز آغاز وصایت و ولایت حضرت امیرالمومنین امام علی (علیه السلام)جشن بزرگ عید سعید غدیر خم با حضور خیل علاقمندان و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در پارک مفاخر (طوبی) برگزار گردید...

همزمان با ایام سرور و شادی مسلمین و سالروز آغاز وصایت  و ولایت حضرت امیرالمومنین امام علی (علیه السلام)جشن بزرگ عید سعید غدیر خم با حضور خیل علاقمندان و عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت در پارک مفاخر (طوبی) برگزار گردید.
این ویژه برنامه به همت مدیریت فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه ۲ومشارکت اداره کل اوقاف وامور خیریه استان  و جامعه القرآن استان با اجرای برنامه های متنوع  مذهبی و شاد  با حصور مسولین محترم اوقاف ومدیران کانونهای قرآنی  وبا استقبال قابل توجه شهروندان و خانواده ها  اجرا شد.
اجرای نمایش واقعه غدیر خم و برنامه های گروههای  سرود و تواشیح  و ابتهال خوانی و سخنرانی در موضوع عظمت و جایگاه واقعه  مهم وتاریخی غدیر و ذکر فضایل حضرت امیرالمومنین امام علی (علیه السلام)از بخشهای مختلف این همایش بزرگ ولایی و مذهبی در جشن بزرگ عید ولایت و امامت  بود.
تعظیم شعائر مذهبی و ایجا د  سرور و نشاط اجتماعی برای خانواده ها و شهروندان محترم و همچنین  بزرگداشت اعیاد مذهبی و متبرک به نام ائمه اطهار (علیهم السلام )از اهداف مهم فرهنگی  و اجتماعی شهرداری منطقه ۲ در راستای ارتقای فرهنگ شهروندی و معرفت افزایی دینی می باشد.