منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 28 مرداد 1398     |     کد : 4289

برگزاری نمایشگاه کتاب و مسابقه نقاشی از سوی شهرداری منطقه دو تبریز

شهرداری منطقه دو تبریز برنامه های فرهنگی نمایشگاه کتاب و مسابقه نقاشی گرامیداشت عیدسعید غدیرخم را برای شهروندان برگزار کرد...

شهرداری منطقه دو تبریز برنامه های فرهنگی نمایشگاه کتاب و مسابقه نقاشی گرامیداشت عیدسعید غدیرخم را برای شهروندان برگزار کرد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، از سوی حوزه فرهنگی اجتماعی این منطقه، نمایشگاه کتاب در خانه فرهنگ نرجس خاتون (س) برگزار و برای بازدید عموم شهروندان کتب مختلفی به نمایش گذاشته شد که خرید از آن با تخفیف 50 درصدی همراه بود.
این نمایشگاه که حاوی کتب مختلف اعم از روان شناسی، آموزش زبان انگلیسی کودکان، رمان های متفاوت از نویسندگان بنام و... بود، به مدت یک هفته مورد بازدید عموم قرار گرفت و پس از 7 روز فعالیت به کار خود پایان داد.
از سوی حوزه فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه دو تبریز، در فعالیتی دیگر همچنین به مناسبت گرامیداشت عیدمبارک غدیرخم، با شرکت 40 نفر از هنرجویان کودک 8 الی 12 سال مسابقه نقاشی برگزار شد.
در این مسابقه هنرجویان کودک سرای محله زعفرانیه، عشق و محبت خود به مولای متقیان حضرت علی (ع) را ترسیم کردند که پس از رقابت بین آنان به 3 نفر از برگزیدگان، جوایزی اهدا گردید.