منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 28 مرداد 1398     |     کد : 4288

دیدار رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار تبریز از پیشکسوت فوتبال آذربایجان

شکور اکبرنژاد رئیس شورای اسلامی شهر تبریز به همراه سعید نیکو خصلت عضو شورا، ایرج شهین باهر شهردار تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه دو و سعید حاجی زاده مدیرکل امور ارتباطات و بین الملل شهرداری تبریز، از بیوک صباغ پیشکسوت فوتبال آذربایجان دیدار و از وی عیادت کردند...

شکور اکبرنژاد رئیس شورای اسلامی شهر تبریز به همراه سعید نیکو خصلت عضو شورا، ایرج شهین باهر شهردار تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه دو و سعید حاجی زاده مدیرکل امور ارتباطات و بین الملل شهرداری تبریز، از بیوک صباغ پیشکسوت فوتبال آذربایجان دیدار و از وی عیادت کردند.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، بیوک صباغ پیشکسوت بنام فوتبال آذربایجان که در بستر بیماری است، مورد عیادت مدیران شهری و دو تن از پیشکسوتان خوشنام فوتبال استان آقایان ایوب ذوالفقاری و مقصود سبز بهاری از شاگردان پرافتخار استاد صباغ، قرار گرفت.
در این دیدار شکور اکبرنژاد رئیس شورای اسلامی شهر تبریز از پیشکسوتان فوتبال بعنوان سرمایه های اجتماعی نام برده و قدردانی از چنین افرادی را در راستای توسعه ورزش و هدایت جوانان به امر سلامتی، بسیار مهم توصیف نمود.
در این ملاقات همچنین سعید نیکو خصلت عضو شورای شهر تبریز در سخنانی تقدیر از ورزشکاران را بعنوان سرمایه های واقعی عنوان کرد که باید در قالب الگو جامعه ورزشی معرفی شوند و اظهار داشت: بی تفاوتی نسبت به سرمایه های اجتماعی موجب می شود جوانان به دنبال الگوهای غیرواقعی باشند.
عضو شورای شهر افزود: عدم ارائه الگوهای مناسب به جامعه موجب افزایش ناهنجاری های اجتماعی می شود که نتیجه عواقب آن نیز متوجه جوانان است.
نیکو خصلت افرادی مانند بیوک صباغ را به عنوان سرمایه های با اهمیت و مورد توجه جامعه عنوان کرد.
شایان ذکر است: در ادامه این دیدار ایرج شهین باهر شهردار تبریز با عنوان اینکه با وجود ممنوعیت شهرداری از تیمداری، کماکان در حمایت از بسط و گسترش ورزش فوتبال در جامعه هستیم، تصریح کرد: شهر تبریز دارای استعدادهای متعدد ورزشی است که با کمترین هزینه شکوفا شده و ثابت کرده اند که با کمترین امکانات و برنامه ریزی می توان به نتایج خوبی دست پیدا کرد.
وی از افتخارات ورزش فوتبال و از پیشکسوتان آن بعنوان تاثیرگذارترین الگو برای رفع ناهنجاری های اجتماعی جوانان نام برد.
مهندس خوشنواز شهردار منطقه دو نیز ضمن قدردانی از تمامی پیشکسوتان ورزش آذربایجان و تقدیر از بیوک صباغ پیشکسوت فوتبال، اراده جوانان را برای توسعه فرهنگ ورزش گامی بسیار مهم قلمداد کرد و برای شفای عاجل این استاد، دعا کرد.
اضافه می شود: در این عیادت با اهدای لوح و هدیه از تلاش های استاد صباغ قدردانی شد.
گفتنی است: مدیران شهری به جهت پرستاری و مراقبت از استاد صباغ همچنین از خانواده وی نیز تقدیر و تشکر کردند.