منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1398     |     کد : 4272

شهردار تبریز تاکید کرد:

انتقال ارزش های دفاع مقدس به جوانان، مهمترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی

شهردار تبریز در مراسم بهره برداری از حسینیه حرم مطهر شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس تبریز گفت: انتقال ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثارگری به جوانان، مهمترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی است...

شهردار تبریز در مراسم بهره برداری از حسینیه حرم مطهر شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس تبریز گفت: انتقال ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثارگری به جوانان، مهمترین راه مقابله با تهاجم فرهنگی است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، ایرج شهین باهر شهردار تبریز ضمن قدردانی از تمامی کسانی که برای این مکان معنوی تلاش کرده اند و تشکر ویژه از باقر خوشنواز شهردار منطقه دو، در سخنانی گفت: با توجه به بحث تهاجم فرهنگی و نیاز به مقابله با این امر که بایستی از طریق انتقال ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثارگری به نسل جوان امروز انجام پذیرد، احداث چنین مکان هایی برای انتقال فرهنگ دفاع مقدس از ضروریات بشمار می آید.
وی از لشگر 31 عاشورا و رزمندگان آذربایجان به عنوان نمونه بی بدیل شجاعت نام برده و اظهار داشت: در بحث محتوایی و تجهیز فرهنگی ساختمان باغ موزه دفاع مقدس، بایستی همگان به یاری این مجموعه فرهنگی معنوی، بشتابند.