منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 22 مرداد 1398     |     کد : 4264

با حضور دکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز: حسینیه حرم مطهر شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس، به بهره برداری می رسد

در آستانه عیدسعید غدیرخم و با حضور دکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز، حسینیه حرم مطهر شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس از سوی شهرداری منطقه دو به بهره برداری می رسد.

در آستانه عیدسعید غدیرخم و با حضوردکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز، حسینیه حرم مطهر شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس از سوی شهرداری منطقه دو به بهره برداری می رسد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، حسینیه حرم مطهر شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس که در ارتفاعات پارک شمیم پایداری از سوی این منطقه احداث شده است، در آستانه عیدمبارک غدیرخم، عید اخوت و برادری؛ با حضور دکتر آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز به بهره برداری می رسد.
برای این حسینیه که در 10 هزار مترمربع مساحت و زیربنای 1 هزار و 600 مترمربع احداث شده و مزین به قبور مطهر 3 تن از شهدای گمنام می باشد، 70 میلیارد ریال هزینه گردیده است.
این حسینیه همچنین دارای صحن قبور شهدا و امکاناتی از قبیل صحن حسینیه و حوضخانه، مهمانسرا و وضوخانه، سرویس های بهداشتی و ... می باشد.
شهرداری منطقه دو تبریز، ضمن دعوت از کلیه خانواده های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران و امت شهید پرور و مومن استان برای شرکت در مراسم بهره برداری از حسینیه حرم مطهر شهدای گمنام؛ با ادای احترام به روح پرفتوح شهدای ایران اسلامی و میثاقی دوباره با سروقامتان سرافراز 8 سال دفاع مقدس، زمان بهره برداری از آن را فردا چهارشنبه 23 مردادماه 98 ساعت 11 صبح در پارک شمیم پایداری، اعلام کرده است.