منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 20 مرداد 1398     |     کد : 4259

جلسه بررسی بودجه عمرانی شهرداری منطقه دو تبریز برگزار شد

با حضور معاون و مدیران معاونت فنی عمرانی شهرداری تبریز و شهردار منطقه دو، عملکرد و بودجه عمرانی سال 98 این منطقه بررسی شد...

با حضور معاون و مدیران معاونت فنی عمرانی شهرداری تبریز و شهردار منطقه دو، عملکرد و بودجه عمرانی سال 98 این منطقه بررسی شد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، در جلسه ای با حضور محمدحسین اسحقی معاون فنی عمرانی شهردار تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه دو، چند تن از مدیران حوزه معاونت فنی عمرانی شهرداری تبریز و معاونین و مدیران منطقه، عملکرد و بودجه عمرانی منطقه دو، بررسی شد.  
در این جلسه محمدحسین اسحقی معاون فنی عمرانی شهردار تبریز ضمن تقدیر از تلاش مجموعه کارکنان این منطقه، خواستار تلاش مضاعف و مجدانه پرسنل شهرداری منطقه دو برای اجرای پروژه های نیمه تمام و اجرای هرچه سریعتر سایر پروژه ها بر اساس بودجه سال 98 شد.
معاون فنی عمرانی شهردار تبریز همچنین ضمن ارائه نکته نظراتی مفید در خصوص پروژه های عمرانی، از تلاش و عملکرد شهردار و مجموعه پرسنل منطقه دو قدردانی کرد.
در این جلسه همچنین باقر خوشنواز شهردار منطقه دو، از همفکری معاون فنی عمرانی شهرداری و ارائه نکات سودمند برای اجرای پروژه ها، از اسحقی و مدیران همراه وی، تشکر و قدردانی کرد.