منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 20 مرداد 1398     |     کد : 4258

تجلیل از فعالین حوزه خبری شهرداری منطقه دو به مناسبت روز خبرنگار

همزمان با روز خبرنگار، از فعالین حوزه خبر شاغل در شهرداری منطقه دو تبریز با اهدای لوح، تجلیل شد...

همزمان با روز خبرنگار، از فعالین حوزه خبر شاغل در شهرداری منطقه دو تبریز با اهدای لوح، تجلیل شد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، در جلسه ای با حضور باقر خوشنواز شهردار منطقه، رضا جان فشان نوبری معاون مالی اقتصادی و ارسلان رحیمی معاون خدمات شهری و اجرائی منطقه دو، همزمان با روز خبرنگار با اهدای لوح از سعید باقری مدیر امور ارتباطات منطقه، محمدامین خوش نیت، امیر پورفرج، آمنه صالح زنجانی، فرزانه ضیاء نور و مینا رزمی تجلیل شد.
در این جلسه باقر خوشنواز شهردار منطقه ضمن تبریک روز خبرنگار، با اشاره به اهمیت کار فعالین رسانه ای در حوزه مدیریت شهری اظهار داشت: جایگاه ارزنده خبرنگاران و فعالیت آنان نه تنها موجب ارتقای فرهنگ شهروندی می شود بلکه در کاهش مشکلات شهروندان نیز بسیار تاثیرگذار می باشد.
وی با عنوان اینکه شهرداری منطقه دو تبریز از مجموعه خبری مستعدی برخوردار است از فعالین این حوزه که موجب تعامل سازنده شهرداری منطقه دو با رسانه های خبری شده اند، قدردانی کرد.
گفتنی است: سعید باقری مدیر امور ارتباطات شهرداری منطقه دو نیز در ابتدای این جلسه در سخنانی ضمن تبریک روز خبرنگار، از فعالیت همکاران حوزه خبری و تعامل خوب و دوسویه آنان با مطبوعات و رسانه های خبری و ارتباط تنگاتنگ با تمامی حوزه های منطقه دو، قدردانی کرد.