منوی اصلی
 
تاریخ : شنبه 22 تير 1398     |     کد : 4183

اجرای 2 برنامه فرهنگی هنری از سوی شهرداری منطقه دو تبریز

شهرداری منطقه دو تبریز به منظور گرامی داشت "دهه کرامت و هفته قلم" و هفته "عفاف و حجاب" 2 برنامه فرهنگی هنری برگزار کرد...

شهرداری منطقه دو تبریز به منظور گرامی داشت "دهه کرامت و هفته قلم" و هفته "عفاف و حجاب" 2 برنامه فرهنگی هنری برگزار کرد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، نمایشگاه خوشنویسی (ن و القلم) که با برنامه ریزی حوزه فرهنگی اجتماعی این منطقه در خانه فرهنگ و سلامت گلریز ترتیب یافته بود، پس از 3 روز فعالیت به کار خود خاتمه داد.
این نمایشگاه با به نمایش گذاشتن 22 اثر نفیس خوشنویسی منقش به خط نستعلیق، قطعه نویسی، سیاه مشق و چلیپا به مناسبت گرامی داشت "دهه کرامت و هفته قلم و هفته عفاف و حجاب" با مضامین فرهنگ اسلامی و ملی، به قلم محمدنقی نوعی پور از کارمندان هنرمند حوزه فرهنگی به مدت 3 روز به نمایش گذاشته شد که مراسم اختتامیه آن با حضور ریاست و اعضای انجمن خوشنویسان و مدیر و هنرجویان حوزه فرهنگی اجتماعی منطقه دو، به کار خود خاتمه داد.
شهرداری منطقه دو تبریز همچنین در برنامه جداگانه ای مسابقه نقاشی "کوچولوهای با حجاب" را در سرای محله زعفرانیه برای شهروندان خردسال و کودک برگزار کرد.
در این رقابت 35 نفر از کودکان هنرجو در مقاطع سنی زیر 10 سال با به تصویر کشیدن ارزش های حجاب و عفاف و خلق تصاویر کودکانه، به رقابت پرداختند که در خاتمه از سوی حوزه فرهنگی اجتماعی منطقه دو به نقاشی های برگزیده جوایزی اهدا گردید.