منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 21 بهمن 1397     |     کد : 3838

فرمانده پایگاه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) شهرداری منطقه دو تبریز:

انقلاب اسلامی ایران بر مدار اخلاق الهی حرکت می‌کند

فرمانده پایگاه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) شهرداری منطقه دو تبریز، انقلاب اسلامی ایران را یک انقلاب عظیم فرهنگی دانست که بر مدار اخلاق الهی در حال حرکت است.

سعید باقری گفت: انقلاب اسلامی ایران پس از نیم قرن ظلم رژیم ستمشاهی پهلوی، امیدی از جنس نور را در قلب ملت ایران دمید و تعبیر واقعی «دیو چو بیرون رود فرشته درآید» شد.
وی ضمن دعوت تمام بسیجیان پایگاه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) شهرداری منطقه دو تبریز گفت: شرکت در این راهپیمایی تکلیفی است بر دوش تک تک مردم، تا از این طریق پیامی باشند برای اینکه جهانیان بداند، ملت ایران تا همیشه پای آرمانهای مقدس انقلاب ایستاده‌اند.
فرمانده پایگاه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) شهرداری منطقه دو تبریز اضافه کرد: ملتی که بی شک شکوه اصلی این انقلاب بوده و با تبعیت از رهبری‌های داهیانه مقام معظم رهبری مسیر خود را به خوبی شناسایی کرده اند.
سعید باقری ادامه داد: مسیری که امروز الگویی برای آزادی خواهان جهان در جای جای این کره ی خاکی شده است.
وی تصریح کرد: تفکر برگرفته از انقلاب اسلامی در زندگی تمامی بسیجیان جاری است و بی شک با حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن تابلویی از هراس ستیزی و ایستادگی را به تصویر خواهند کشید.
باقری در پایان سخنان خود با اشاره به اهمیت برگزاری هرچه باشکوه راهپیمایی 22 بهمن گفت: بسیجیان پایگاه مقاومت امام حسن مجتبی (ع) شهرداری منطقه دو تبریز پا به پای مردم شریف و انقلابی تبریز در روز دوشنبه ساعت 10 صبح در مقابل عمارت شهرداری تبریز به ندای ولی امر مسلمین لبیک گفته و بار دیگردر سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی با آرمان‌های امام راحل و عظیم الشان و شهدای گلگون کفن انقلاب، تجدید میثاق می‌کنند.