منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397     |     کد : 3685

شهردار تبریز عنوان کرد:

رفع مشکل تعریض خیابان خبرنگار پس از 20 سال

شهردار تبریز در آئین بهره برداری از پروژه های مسیرگشائی شهرداری منطقه دو...

شهردار تبریز در آئین بهره برداری از پروژه های مسیرگشائی شهرداری منطقه دو از رفع مشکل تعریض خیابان خبرنگار خبر داد و گفت: در سایه زحمات شهرداری و مدیران مخابرات استان، پس از 20 سال شاهد تعریض خیابان خبرنگار و سهولت تردد شهروندان هستیم.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، دکتر ایرج شهین باهر شهردار تبریز با عنوان اینکه در سایه زحمات شهرداری پس از 20 سال، خیابان خبرنگار (ابتدای ورودی شهرک زعفرانیه) تعریض شده و با کامل شدن رمپ و لوپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما موجبات سهولت تردد شهروندان فراهم آمده است، از مدیرعامل مخابرات استان و از مهندس خوشنواز شهردار منطقه دو و مجموعه تلاشگرانی که برای به ثمر رسیدن پروژه های عمرانی تلاش کرده اند تشکر کرد و از صبر و تحمل شهروندان برای اجرای پروژه ها قدردانی نمود.
شهردار تبریز در ادامه، اولویت کاری شهرداری را به پایان رساندن پروژه های نیمه تمام دانسته و اظهار داشت: برای تکمیل و به ثمر رساندن پروژه های نیمه تمام، پروژه جدیدی اجرا نخواهیم کرد.
وی حضور امام جمعه محترم تبریز، استاندار محترم و مدیران سختکوش شهری را موجب فضای همدلی و آرامش در بین مدیران دانسته و تصریح کرد: با وجود فضای همدلی بین مدیران از این فرصت پیش آمده برای ارائه کارنامه ای قابل قبول برای شهروندان، استفاده خواهیم کرد.