منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 14 آذر 1397     |     کد : 3684

عضو شورای اسلامی شهر تبریز عنوان کرد:

ترسیم چشم انداز تبریز در افق سال 1409

عضو شورای اسلامی شهر در مراسم بهره برداری از 2 پروژه مسیرگشائی...

عضو شورای اسلامی شهر در مراسم بهره برداری از 2 پروژه مسیرگشائی شهرداری منطقه دو از ترسیم چشم انداز تبریز در افق سال 1409 خبر داد و گفت: این افق در لایحه ای تقدیم شورا شده است.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، دکتر فریدون بابائی اقدم عضو شورای اسلامی شهر تبریز در مراسم بهره برداری از پروژه های مسیرگشائی منطقه دو با عنوان اینکه علیرغم وضعیت اقتصادی جامعه تمامی اعضای شورا و کارکنان شهرداری برای تحقق اهداف سازمان گام برمی دارند گفت: با توجه به تلاش مجموعه شهرداری برای به ثمر رسیدن پروژه های نیمه تمام، رمپ شمال شرقی طرح شبدری افلاک نما از مهمترین برنامه های کاری شهرداری بود که در سایه تلاش مهندس خوشنواز شهردار و تلاشگران منطقه دو، امروز شاهد بهره برداری از آن هستیم.
عضو شورای اسلامی شهر تبریز در ادامه افزود: از شهردار تبریز خواهشمندیم جهت تسهیل عبور و مرور شهروندان، اجرای پروژه های مسیرگشائی را سرعت ببخشند.
دکتر بابائی تلاش برای تحقق درآمد شهرداری را از سایر فعالیت های اولویت دار سال 97 دانست و در خصوص چشم انداز تبریز در افق سال 1409 گفت: این افق در لایحه ای تقدیم شورای شهر شده است که در صورت تصویب اعضای شورا، اجرائی می شود.