منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 15 آبان 1397     |     کد : 3611

جلسه شورای معاونین شهرداری تبریز  در منطقه دو برگزار شد

با حضور قائم مقام شهردار تبریز، جلسه شورای معاونین شهرداری، در منطقه دو...

با حضور قائم مقام شهردار تبریز، جلسه شورای معاونین شهرداری، در منطقه دو برگزار شد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، با حضور مهندس رسول موسائی قائم مقام شهردار تبریز، معاونین و مدیران شهرداری و معاونین و مدیران منطقه دو، جلسه شورای معاونین در این منطقه، برگزار شد.
در این جلسه مهندس خوشنواز شهردار منطقه دو در سخنانی گفت: این منطقه در سایه تلاش مجموعه کارکنان توانسته است در سامانه ساجا رتبه اول را کسب نموده و در حوزه خدمات شهری نیز بالاترین رتبه را به خود اختصاص دهد.
وی در توضیحاتی در خصوص پروژه های مشارکتی شهرداری منطقه دو گفت: مجتمع تجاری افلاک نما، مجتمع تجاری خدماتی خلیج بعنوان بی نظیرترین پروژه مشارکتی، مجتمع تجاری خدماتی جنب برج شهران، مجتمع تجاری و خدماتی و پارکینگ مکانیزه امام رضا، مرکز خرید الماس و جواهر از پروژه های مشارکتی این منطقه بشمار می آید که برای رفاه حال شهروندان توسط این منطقه اجرائی شده است.
شهردار منطقه دو در ادامه توضیحات خود در خصوص مجوزهای شهرسازی و معماری، اجرای مناقصه های عمومی، تملک پارک موزه دفاع مقدس و پارک قازان نیز توضیحاتی ارائه کرد.

 

 

 

وی در ادامه سخنان خود همچنین خواستار رسیدگی حقوقی و قاطع به مسئله پرونده های تملک مربوط به پارک عباس میرزا، حل اختلاف با معارضین و مدعیان املاک واقع در محدوده پارک و ورود سازمان پارک ها برای تملک شد.
مهندس خوشنواز در خاتمه سخنان خود درباره میزان تحقق درآمد نقدی بودجه سالانه، پرداختی های این منطقه به سایر مناطق، وصولی چک های برگشتی و... نیز توضیحاتی ارائه کرد.
در ادامه این جلسه مهندس موسائی قائم مقام شهردار تبریز ضمن تشکر و قدردانی از اقدامات شهرداری منطقه دو درباره فعالیت های مختلف عمرانی و خدماتی، در سخنانی گفت: با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، تلاش این منطقه در حوزه ساماندهی املاک و چک های برگشتی و ایجاد منابع درآمدی پایدار بسیار قابل توجه می باشد.
مهندس موسائی از منطقه دو بعنوان مستعدترین منطقه برای اجرای پروژه ها از لحاظ وضعیت جغرافیایی نام برد و اظهار داشت: این منطقه مسیرگشائی ها را تا کنون به سهولت به انجام رسانده است.
وی با عنوان اینکه صداقت و عطوفت شهردار منطقه دو زبانزد مدیران شهری است گفت: از اینکه در کنار همکارانمان در منطقه دو در حال فعالیت هستیم به خود افتخار می کنیم.

 

قائم مقام شهردار تبریز در خاتمه سخنان خود از تک تک همکاران شهرداری منطقه دو علی الخصوص از مهندس خوشنواز تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است: در این جلسه همچنین دکتر عزتی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تبریز از زحمات شهردار منطقه دو برای ارائه آمار مجوزهای شهرسازی و درآمد و از مجموعه کارکنان منطقه قدردانی کرد.
همچنین دکتر سلیمانی معاون مالی و اقتصادی شهرداری تبریز از تلاش شهرداری منطقه دو برای کاهش تعداد و مبلغ چک های برگشتی مودیان از وی تقدیر کرد.