منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 9 آبان 1397     |     کد : 3599

انجام عملیات لایروبی و پاکسازی کانال های سطح حوزه شهرداری منطقه دو تبریز  

شهرداری منطقه دو تبریز به منظور جلوگیری از سرریز آبهای حاصل از بارش به...

شهرداری منطقه دو تبریز به منظور جلوگیری از سرریز آبهای حاصل از بارش به معابر و مسیرها، عملیات اجرائی لایروبی و پاکسازی کانال های موجود سطح حوزه این منطقه را به انجام رساند.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، مهندس علیرضا نریمانی معاون فنی و عمرانی منطقه با اعلام این خبر گفت: با توجه به قرار گرفتن در فصل بارش های فصل زیبای پائیز، این منطقه به منظور مقابله با سرریز سیلاب ها به معابر و مسیرها، اجرای لایروبی و پاکسازی کلیه کانال های سطح حوزه منطقه را به انجام رسانده است.
معاون فنی و عمرانی منطقه دو شهرداری در تشریح این عملیات اظهار داشت: کانال خلعت پوشان در قالب عظیم ترین کانال تحت پوشش این منطقه واقع در جاده تهران با 6 دهنه 70 متری، کانال جاده باسمنج بعنوان دومین مسیر ورودی کلانشهر تبریز از طرف دروازه تهران، کانال الهی پرست واقع در مرکزی ترین مسیر تحت پوشش این منطقه، لایروبی و پاکسازی شد.
بنابه گفته مهندس نریمانی سایر کانال های واقع در محدوده شهرداری منطقه دو از جمله کانال گلستان از فلکه فردوس تا مقابل برج های آسمان تبریز، کانال مقابل فروشگاه رفاه و راهنمائی، کانال سبلان از اتوبان شهیدکسائی تا پشت هتل شهریار، کانال ملاصدرا از مقابل شهرک آزمایش تا کمربندی میانی، کانال پرواز در جنب برج شهران و... طبق یک برنامه ریزی منظم، لایروبی و پاکسازی گردید.
                                                                            
                                                                              


نوشته شده در   چهارشنبه 9 آبان 1397  ساعت  12:14   توسط   مدیریت سایت    تعداد بازدید  197
ویرایش شده در پنجشنبه 10 آبان 1397 ساعت 12:32 توسط مدیریت سایت
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :