منوی اصلی
 
تاریخ : دوشنبه 7 آبان 1397     |     کد : 3595

رئیس اداره برنامه ریزی منطقه دو:

فعالیت های فرهنگی شهرداری ها دستیابی به توسعه شهری را تسریع می کند

رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه انسانی شهرداری منطقه دو تبریز، فعالیت های...

رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه انسانی شهرداری منطقه دو تبریز، فعالیت های فرهنگی شهرداری ها را شاخصه مهم توسعه در شهرها دانست.
به گزارش امور اربتاطات شهرداری منطقه دو تبریز، محمدامین خوش نیت که در آئین معرفی سرپرست جدید امور فرهنگی اجتماعی منطقه دو و در جمع همکاران این حوزه صبحت می کرد، با اشاره به ضرورت توسعه و تعمیق فعالیت های فرهنگی، فرهنگ سازی را زیربنای اصل توسعه دانست و پرداختن شهرداری ها به این مهم را ضامن رسیدن به شهری با فرهنگ متعالی و چشم انداز شهرهای مدرن توصیف کرد.
خوش نیت در ادامه با اشاره به برخی فعالیت های انجام گرفته در حوزه فرهنگی آموزشی در دوره قبلی مدیریت واحد فرهنگی، از خدمات و برنامه های ابتکاری و شهروند محور خانم سولماز بدلی مسئول سابق امور فرهنگی شهرداری منطقه دو تقدیر کرد.
در این جلسه که سعید باقری رئیس اداره ارتباطات، موسوی مسئول حفاظت فیزیکی منطقه دو، کاوه حاج ابراهیمی مدیر واحد انفورماتیک و جمعی از همکاران حوزه فرهنگی این منطقه نیز حضور داشتند، خوش نیت خواستار همکاری و تعامل بیشتر همکاران این حوزه با مسئول جدید واحد فرهنگی و اجتماعی منطقه دو شد.
در ادامه این جلسه، هریک از همکاران به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.
در خاتمه این جلسه آقای هادی پورمحمدی به عنوان سرپرست جدید امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه دو تبریز معرفی و آغاز به کار کرد.

 
 

                                                                  
 


نوشته شده در   دوشنبه 7 آبان 1397  ساعت  10:09   توسط   مدیریت سایت    تعداد بازدید  274
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :