منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 6 آبان 1397     |     کد : 3593

معرفی سرپرست جدید امور فرهنگی و اجتماعی  شهرداری منطقه دو تبریز

در جلسه ای با حضور شهردار منطقه دو تبریز، سرپرست جدید امور فرهنگی و...

در جلسه ای با حضور شهردار منطقه دو تبریز، سرپرست جدید امور فرهنگی و اجتماعی این منطقه معرفی شد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، در جلسه ی معارفه با حضور مهندس باقر خوشنواز شهردار منطقه و معاونین و مدیران ارشد این شهرداری، هادی پورمحمدی بعنوان سرپرست جدید امور فرهنگی و اجتماعی منطقه دو معرفی شد.
در این جلسه مهندس خوشنواز در سخنانی ضمن اشاره به موفقیت های اخیر کسب شده شهرداری منطقه دو تبریز همچون کسب رتبه برتر در سامانه ساجا و پرداخت به موقع مطالبات سازمان تامین اجتماعی  را به عنوان یکی از نقاط قوت این منطقه ذکر کرد.
وی در ادامه از مسئول سابق حوزه فرهنگی منطقه قدردانی کرده و افزود: خانم بدلی در طول 2/5 سال مسئولیت با بیشترین کارآئی و کمترین هزینه، برنامه های ابتکاری و خلاقانه فرهنگی بسیاری را به مورد اجرا گذاشتند.
شهردار منطقه دو، اجرای برنامه های فرهنگی مانند تجلیل از سحر اولی ها، مسابقات دوچرخه سواری، آموزش های ترافیکی و... را از اهم برنامه های شاخص برشمرد که توسط حوزه فرهنگی منطقه دو به اجرا درآمده و مورد استقبال شهروندان نیز قرار گرفته است.
شایان ذکر است: هادی پورمحمدی نیز در این جلسه ضمن تشکر از حسن اعتماد حجت الاسلام حمیدی و مهندس خوشنواز گفت: از تمامی برنامه ها، نگرش ها و سلایق در چارچوب مصالح کشور و شهر تبریز، برای ارتقای جایگاه فرهنگی شهرمان استفاده خواهیم کرد.
گفتنی است: آقای پورمحمدی پیش از این در مجموعه مدیریت سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز و حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری، مشغول فعالیت بود.   


 

                                                                                                                                 


نوشته شده در   يکشنبه 6 آبان 1397  ساعت  12:13   توسط   مدیریت سایت    تعداد بازدید  415
ویرایش شده در يکشنبه 6 آبان 1397 ساعت 01:16 توسط مدیریت سایت
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :