منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 18 مهر 1397     |     کد : 3553

تعیین تکلیف اراضی رها شده در دستور کار شهرداری منطقه دو تبریز قرار گرفت

با توجه به رویکرد شهرداری منطقه دو تبریز در خصوص تعیین تکلیف برخی از...

با توجه به رویکرد شهرداری منطقه دو تبریز در خصوص تعیین تکلیف برخی از اراضی و قطعات رها شده در سطح حوزه این منطقه، بررسی پرونده چند تعاونی مسکن در دستور کار واحدهای مختلف منطقه دو قرار گرفت.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، در جلسه ای که با حضور مهندس خوشنواز شهردار منطقه و معاونین و مدیران این شهرداری و مسئولان تعاونی مسکن حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی، تعاونی مسکن ولیعصر و تعاونی مسکن شهید بیگلری مشکین شهر در شهرداری منطقه دو تبریز تشکیل شد، موضوع اراضی مورد اختلاف این تعاونی ها که در محدوده شهرک زعفرانیه و بلوار دکترحسابی قرار دارند مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این جلسه مهندس خوشنواز با استقبال از پیشنهادات این تعاونی ها برای حل مشکل صدها نفر از اعضای تعاونی، بر احقاق حق و حقوق شهرداری و شهروندان ساکن در این منطقه تاکید کرد و خواستار رعایت همه ضوابط شهرسازی و قانون تعاونی ها و حفظ و صیانت از حقوق همه اعضای تعاونی ها شد.
در ادامه این جلسه، مدیران تعاونی ها با اشاره به برخی محدودیت ها و مشکلات پیش آمده که باعث طولانی تر شدن سیر جریان ساخت و ساز توسط این تعاونی ها شده، از شهرداری منطقه دو تبریز به لحاظ پیگیری جدی موضوع قدردانی کردند.

 










 

                                                                                


نوشته شده در   چهارشنبه 18 مهر 1397  ساعت  10:00   توسط   مدیریت سایت    تعداد بازدید  177
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :