منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 20 تير 1397     |     کد : 3359

همت شهرداری تبریز در احداث پارک ها قابل تقدیر است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز گفت: همت شهرداری تبریز در احداث و کلنگ زنی پارک ها و فضاهای عمومی قابل تقدیر است.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو به نقل از شهریار، حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم عصر...

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو به نقل از شهریار، حجت الاسلام محمدعلی آل هاشم عصر امروز در آیین بهره برداری از پارک قازان تبریز با بیان اینکه درختان و باغات یکی از مهم ترین نعمت های الهی است، اظهار کرد: هر کس یک درخت در طول زندگی بکارد و مردم پس از مرگ او، از میوه و سایه آن درخت استفاده کنند، همواره مورد عنایت پروردگار قرار خواهند گرفت.

وی با اشاره به افتتاح پارک قازان در جوار کلینیک های متعدد خیابان گلگشت توسط شهرداری تبریز اظهار کرد: در سال های گذشته در کنار کلینک ها و بیمارستان موجود در منطقه، مکانی برای استراحت خانواده ها وجود نداشت ولی امروز شاهد تملک باغ توسط شهرداری تبریز در این منطقه هستیم که یکی از مهم ترین اقدامات شهرداری محسوب می شود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ضمن تقدیر از همت شهرداری تبریز برای احداث این پارک، ادامه داد: این پارک طی چندماه گذشته کلنگ زنی و با سرعت هرچه تمام به پارک تبدیل شده که از این بابت از عوامل شهرداری تبریز قدردانی می کنم و امیدواریم هر ماه شاهد احداث و کلنگ زنی پارک ها و فضاهای عمومی در کلانشهر تبریز باشیم.