منوی اصلی
 
تاریخ : سه شنبه 19 تير 1397     |     کد : 3356

پارک قازان از سوی شهرداری منطقه دو تبریز به بهره برداری می رسد

پارک قازان (باغ توت گلگشت) چهارشنبه 20 تیرماه از سوی شهردار منطقه دو تبریز با...

پارک قازان (باغ توت گلگشت) چهارشنبه 20 تیرماه از سوی شهرداری منطقه دو تبریز با حضور مسئولین استانی و شهری به بهره برداری می رسد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، با اتمام مراحل اجرائی پارک قازان که دارای امکانات متعدد رفاهی می باشد، این پارک بعنوان هدیه سبز شهرداری منطقه دو به شهروندان تبریزی، فردا چهارشنبه 20 تیرماه ساعت 16 عصر با حضور مدیران استانی و شهری و با حضور مردم شریف تبریز به بهره برداری می رسد.
پارک قازان به منظور احیای باغات قدیمی تبریز، توسعه و ایجاد فضای سبز مناسب برای استفاده شهروندان، با 5 هزار مترمربع مساحت دارای درختان کهنسال توت می باشد که با تغییر کاربری از سوی شهرداری منطقه دو، تبدیل به پارک محله ای شده و این امر گام بلند دیگری در افزایش سرانه فضای سبز شهری بشمار می آید.
احداث بوفه و غذاخوری، مبلمان شهری و نورپردازی، سرویس بهداشتی و ایجاد فضای سبز با کاشت چمن در 2 هزار و 500 مترمربع و انجام گلکاری در 450 مترمربع مساحت، از اعم امکاناتی است که با صرف 90 میلیارد ریال اعتبار، در پارک قازان ایجاد شده است. 
با توجه به قرار گرفتن پارک قازان در جوار کلینیک های متعدد گلگشت و به جهت مراجعه بیماران و همراهان آنان به این مراکز درمانی، فضای این پارک می تواند مورد استفاده آنان نیز قرار گیرد.                                                                                                 
                                                                         

 
                             


نوشته شده در   سه شنبه 19 تير 1397  ساعت  09:14   توسط   مدیریت سایت    تعداد بازدید  332
ویرایش شده در سه شنبه 19 تير 1397 ساعت 12:44 توسط مدیریت سایت
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :