منوی اصلی
 
تاریخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397     |     کد : 3229

امور ارتباطات شهرداری منطقه دو به عنوان روابط عمومی برتر مجموعه شهرداری تبریز انتخاب شد

همزمان با 27 اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی، از مسئول امور ارتباطات...

همزمان با 27 اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی، از مسئول امور ارتباطات شهرداری منطقه دو به عنوان روابط عمومی برتر مجموعه شهرداری تبریز تجلیل شد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، در همایش بزرگداشت روز ارتباطات و روابط عمومی که با حضور دکتر ایرج شهین باهر شهردار کلانشهر تبریز، معاونین و مدیران و جمع کثیری از کارکنان شهرداری به همراه خانواده هایشان در مجموعه فرهنگسرای الغدیر برگزار شد، از خدمات و تلاش های سعید باقری مدیر امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز به عنوان روابط عمومی برتر با اهدای لوح، تجلیل شد.این عنوان به جهت خلاقیت در ارائه پیام های تبلیغاتی، فضاسازی های محیطی و مناسبتی، فعالیت رسانه ای مستمر و به هنگام، ارائه خدمات فرهنگی و رفاهی درون سازمانی به همکاران، از جمله شاخصه های مهم انتخاب سعید باقری به عنوان مدیر برتر حوزه روابط عمومی اعلام شده است.

در متن این لوح آمده است:

جناب آقای سعید باقری – مدیر محترم امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز

سلام علیکم

نقش و جایگاه روابط عمومی در موفقیت و توسعه سازمان ها در عصر حاضر که عصر سیطره ارتباطات و اطلاعات محسوب می شود، کلیدی در خور و قابل توجه است.

روابط عمومی به مثابه چشم بینا و گوش شنوای سازمان عمل نموده و با ایجاد پل ارتباطی بین سازمان و مخاطب علاوه بر اقناع مخاطب، سازمان را در نیل به اهداف پیش رو یاری می رساند و در این بین، روابط عمومی کارآمد و موفق آن است که علاوه بر مدیریت افکار عمومی به تقویت اعتماد عمومی دست یابد.

بی تردید اطلاع رسانی به موقع خدمات شهرداری تبریز و انعکاس عملکرد و اخبار آن، نقش اساسی در تبیین جایگاه شهرداری و آشنائی افکار عمومی با وظایف و عملکرد این مجموعه خدماتی داشته و این مهم در سایه زحمات و تلاش های جنابعالی و دیگر همکاران محترم روابط عمومی فراهم گشته است.

ضمن تبریک روز "ارتباطات و روابط عمومی" خدمت جنابعالی، با عنایت به تلاش های چشمگیرتان در انجام وظایف محوله و تعامل سازنده با این اداره کل، به عنوان روابط عمومی برتر انتخاب می شوید. موفق و موید باشید.

                                                                                 سعید حاجی زاده

                                                                        مدیر کل ارتباطات و امور بین الملل