منوی اصلی
 
تاریخ : پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397     |     کد : 3227

استمرار عملیات لایروبی و پاکسازی کانال خلعت پوشان

از سوی شهرداری منطقه دو تبریز، عملیات اجرائی لایروبی و پاکسازی کانال های سطح حوزه منطقه با استمرار...

از سوی شهرداری منطقه دو تبریز، عملیات اجرائی لایروبی و پاکسازی کانال های سطح حوزه منطقه با استمرار این عملیات در کانال خلعت پوشان تداوم دارد.

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه دو تبریز، مهندس باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این مطلب گفت: عملیات لایروبی و پاکسازی تمامی کانال های سطح حوزه از سوی تلاشگران عمران منطقه به اجرا درآمده و این فعالیت بعلت حجم بالای عملیات و وجود 6 دهنه برای عبور سیلاب، در کانال خلعت پوشان (واقع در جاده تهران) همچنان تداوم دارد.

شهردار منطقه دو ضمن اشاره به پاکسازی کانال الهی پرست طبق برنامه ریزی به انجام رسیده از سوی عمران منطقه را اجرای لایروبی در ادامه این کانال و در ایستگاه شماره 5 مترو نام برده و تاکید کرد: مسیل مذکور به جهت قرار گرفتن در مرکزی ترین مسیر منطقه، در برنامه بعدی اجرای عملیات لایروبی قرار گرفته است.

بنابه گفته مهندس خوشنواز کانال های واقع در محدوده شهرداری منطقه دو از جمله مسیل گلستان از فلکه فردوس تا مقابل برج های آسمان تبریز، کانال جاده باسمنج از تقاطع خیابان قائم تا پل کابلی، کانال سبلان از اتوبان شهیدکسائی تا پشت هتل شهریار و کانال ملاصدرا از مقابل شهرک آزمایش تا کمربندی میانی؛ طبق برنامه ریزی انجام گرفته از سوی حوزه عمران منطقه دو لایروبی و پاکسازی می شود.