منوی اصلی
 
تاریخ : چهارشنبه 28 اسفند 1398     |     کد : 4835

"طرح استقبال از بهار" از سوی شهرداری منطقه 2 تبریز، در مراحل پایانی اجرا

از سوی شهرداری منطقه 2 تبریز، "طرح استقبال از بهار" در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.

از سوی شهرداری منطقه 2 تبریز، "طرح استقبال از بهار" در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه 2 با عنوان این مطلب گفت: اجرای طرح استقبال از بهار که از 10 اسفندماه توسط معاونت خدمات شهری منطقه تحت عنوان "تبریز شهر همیشه تمیز" برای استقبال از بهار 99 با انجام رفت و روب اساسی حوزه منطقه آغاز شده بود، در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.
وی افزود: طبق برنامه ریزی انجام گرفته از سوی این معاونت به منظور استقبال شایسته از بهار طبیعت و برای استفاده بهینه شهروندان از تعطیلات نوروزی در آستانه فصل زیبای بهار، ضدعفونی و شستشوی معابر، عابرگذرها، مبلمان شهری و باکس های زباله، لایروبی آبروها و تنظیف و رفت و روب قطعات خالی و... در حوزه منطقه 2 به انجام رسیده و این فعالیت در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.
شهردار منطقه همچنین از لکه گیری معابر در برنامه "طرح استقبال از بهار" نیز خبر داد و گفت: حذف موانع عبوری شهروندان و یکدست نمودن معابر با انجام لکه گیری مسیرهای سطح حوزه توسط نیروهای نواحی سه گانه خدمات شهری منطقه اجرائی شد و این معاونت  همچنین اقدام  به جمع آوری مصالح و نخاله های ساختمانی و امحاء دیوار نوشته ها نیز کرد.
خوشنواز همچنین از ترمیم جداول و پل ها و همسطح سازی دریچه ها، رسیدگی به وضعیت سرویس های بهداشتی نیز خبر داد و تصریح کرد: عملیات کاشت بهاره در سطح حوزه شهرداری منطقه 2 به همراه نصب چندین المان در محل های گلکاری نیز از سایر فعالیت های معاونت خدمات شهری این منطقه محسوب می شود  که اجرائی شده است.