منوی اصلی
 
تاریخ : يکشنبه 4 اسفند 1398     |     کد : 4735

انجام عملیات کف سازی در چندین مسیر حوزه شهرداری منطقه 2 تبریز

شهرداری منطقه 2 تبریز برای افزایش ضریب ایمنی شهروندان به هنگام تردد از معابر شهری، عملیات کف سازی در چندین مسیر سطح حوزه این منطقه را به انجام رسانده است...

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه 2 تبریز، باقر خوشنواز شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: برای تامین امنیت عبوری شهروندان و جهت افزایش ضریب ایمنی آنان به هنگام تردد از معابر شهری، از سوی حوزه عمران منطقه عملیات کف سازی چندین پیاده رو در مسیرهای اصلی تحت پوشش این شهرداری به انجام رسیده است.
شهردار منطقه 2 احداث پیاده رو برای تکمیل پروژه تعریض خیابان عطار نیشابوری را با انجام عملیات کف سازی مسیر از مهمترین فعالیت های بهسازی عبور و مرور شهری عنوان کرده و افزود: برای تامین امنیت عبوری شهروندان از این مسیر و تکمیل پروژه، عملیات احداث پیاده رو با اجرای کف سازی به انجام رسیده است.
وی در ادامه اظهار داشت: کف سازی پیاده روهای طرفین کانال باسمنج نیز از مهمترین این پروژه هاست که در 3 هزار مترمربع مساحت به انجام رسیده و شهروندان با خیالی آسوده در حال تردد از این مسیر هستند.
شهردار منطقه 2 تداوم عملیات بهبود عبور و مرور برای عابرین پیاده را انجام کف سازی در مسیر جاده ائل گلی نام برد و اظهار داشت: با توجه به منتهی شدن جاده ائل گلی به بزرگترین مجموعه تاریخی تفریحی شهر تبریز و تردد روزانه بیشترین شهروند از این مسیر، عملیات کف سازی ورودی خیابان فردوس نیز به انجام رسیده است.
خوشنواز تداوم عملیات کف سازی از سوی شهرداری منطقه 2 را مقابل بازارچه رجائی شهر عنوان کرد و ادامه داد: انجام این عملیات در مقابل بازارچه رجائی شهر و در اطراف مسجد امیرالمومنین برای تسهیل تردد شهروندان در حدود 1 هزار و 500 مترمربع اجرا گردیده است.
وی احداث پیاده رو برای تکمیل پروژه تعریض باند شرقی بلوار ملاصدرا را دیگر فعالیت این منطقه نام برد که در حدود 400 متر طول و 3 متر عرض توسط حوزه عمران این شهرداری برای تردد بدون حادثه عابرین پیاده  از این بلوار به اجرا درآمده است.